کد مطلب: 

215402
مهندس رضا اردکانیان، وزیر نیرو و مهندس آذری جهرمی وزیر ارتباطات، به‌صورت جداگانه از پیگیری و تلاش کارشناسان فنی و مدیران شرکت مخابرات ایران در برطرف شدن سریع مشکل قطعی خطوط تلفن ساختمان وزارت نیرو قدردانی کردند.
قدردانی وزرای نیرو و ارتباطات از شرکت مخابرات برای برطرف شدن مشکل قطعی خطوط تلفن وزارت نیرو

به گزارش سیتنا به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت مخابرات ایران، مهندس آذری جهرمی ضمن تشکر از اقدامات انجام‌شده در این مورد بر لزوم پاسخگویی سریع و برخط شکایات کلیه مشترکین، نهادها و دستگاه‌های حاکمتی و ضرورت پایداری سرویس‌های اضطراری ۱۲۵، ۱۱۰ و... تأکید کرد.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، همچنین بر لزوم پشتیبانی کارآمد و پیش‌بینی نیازهای سخت‌افزاری و نرم‌افزاری به‌منظور جلوگیری از ایجاد وقفه در ارائه خدمات تأکید کرد و افزود: تمام موارد مربوط به پاسخگویی و حل مشکلات دستگاه‌ها و نهادهای حاکمیتی می‌بایست بر اساس یک دستورالعمل جامع، سیاست‌گذاری، اجرا و نظارت شود.

مهندس اردکانیان وزیر نیرو، نیز در نامه‌ای جداگانه از همراهی بخش ستادی وزارت ارتباطات و همکاری و تلاش همه‌جانبه و پشتیبانی کارشناسان فنی و مدیران شرکت مخابرات ایران در برطرف شدن سریع مشکل قطعی خطوط تلفن ساختمان وزارت نیرو قدردانی نمود.

انتهای پیام

دسته بندی: 

برچسب: 

افزودن دیدگاه جدید

اشتراک در خبرنامه