کد مطلب: 

210109
عضو هیات رییسه‌ی کمیسیون صنایع و معادن مجلس در گفت‌وگو با سیتنا:
عضو هیات رییسه‌ی کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با تایید عملکرد مدیرعامل جدید شرکت مخابرات ایران در قطع همکاری با مشاوران خارجی این شرکت، گفت: دولت و نظام نیازمند مدیرانی است که به جوانان خوشفکر و فهیم ایران اسلامی اعتماد کرده و دست تمام خارجی ها را از قراردادها قطع کنند.
اقدام قاطع مدیرعامل جدید شرکت مخابرات در قطع همکاری با مشاوران خارجی قابل تقدیر است/ عملکرد مهندس صدری فتح باب خوبی است و باید الگوی سایر مدیران باشد

حجت الاسلام سید جواد حسینی کیا در گفت‌وگو با خبرنگار سیتنا پیرامون ارزیابی عملکرد مدیرعامل جدید شرکت مخابرات ایران در قطع همکاری با مشاوران خارجی این شرکت، گفت: نسخه‌ی شفابخشی که بتواند اقتصاد و صنعت ما را پویا کند، اقتصاد مقاومتی است که مقام معظم رهبری نیز تاکید بسیاری بر این موضوع داشته و دارند.

دبیر دوم کمیسیون صنایع و معادن، ادامه داد: دولت و نظام هم نیازمند مدیرانی است که به جوانان خوشفکر و فهیم ایران اسلامی اعتماد کرده و دست تمام خارجی ها را از قراردادها قطع کنند که در همین راستا اقدام قاطع مدیرعامل جدید شرکت مخابرات ایران در قطع همکاری با مشاوران خارجی قابل تقدیر است.

حسینی کیا، اظهار کرد: خوشبختانه این ظرفیت در کشور ما وجود دارد و فقط کافی است اعتماد لازمه به وجود آید تا مدیرانی توانمند که قابلیت ایجاد ظرفیت خدمت جوانان برای این مرز و بوم را دارند، شرایط را فراهم کنند.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، خاطرنشان کرد: باید به مهندس صدری تبریک گفت و امیدواریم عملکرد ایشان فتح باب خوبی باشد و باید الگوی سایر مدیران باشد و دیگران هم یاد بگیرند تا از جوانان توانمند و خوب و فهیم این مرز و بوم در مسیر صحیح استفاده کنند.

انتهای پیام

دسته بندی: 

برچسب: 

افزودن دیدگاه جدید

اشتراک در خبرنامه