کد مطلب: 

210000
عضو هیات مدیره شرکت مخابرات ایران در مراسم تودیع و معارفه مدیر مخابرات منطقه فارس گفت: استراتژی شرکت مخابرات ایران در کل کشور، رشد و توسعه متوازن تمام مناطق مخابراتی است.
توسعه متوازن تمام مناطق از استراتژی های مخابرات کشور است

به گزارش سیتنا، مهندس یافتیان در آئین تودیع و معارفه مدیر مخابرات منطقه فارس که با حضور مهندس شیوا، مدیرکل دفتر مدیر عامل، مهندس بیدخام، مدیرکل روابط عمومی، حجت الاسلام مرادی، امام جمعه موقت شیراز و جمعی از مسئولین کشوری، لشکری و استانی و مخابراتی، برگزار شد، خاطرنشان کرد: اهداف و استراتژی در شرکت مخابرات ایران در سطح کشور یکسان است، اما هر مدیر روش ها و تاکتیک های خاص خود را داراست که مدیران را از هم متمایز می سازد.

عضو هیات مدیره شرکت مخابرات ایران با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در خصوص اشتغال زایی و استاده از تولیدات داخلی، بیان کرد: با اجرای طرح FTTH در سطح کشور و به دنبال آن در استان ها شاهد حمایت از تولیدات داخلی و ایجاد اشتغال در سطح استان ها بوده ایم و تنها با سرمایه گذاری و توسعه فیبر نوری درآمد های مورد نظر در استان ها حاصل می شود.

مهندس یافتیان با تاکید بر نقش نیروی انسانی در فعالیت های شرکت مخابرات ایران، اظهار داشت: با استفاده از توانمندی همکاران و ظرفیت های موجود استان، رشد در حوزه تکنولوژی های جدید و پیشرو امکان پذیر خواهد بود.

وی ضمن معرفی مهندس ایزدی به سمت سرپرست مخابرات منطقه فارس، اظهار داشت: مهندس ایزدی از مدیران برجسته و از نظر فنی جزء نخبگان کشوری است و به دلیل آشنایی با استان و ظرفیت های فنی موجود، انتظار می رود که رتبه استان را در حوزه های توسعه و نگهداری به رتبه های بالای کشوری برساند.

سرپرست جدید مخابرات منطقه فارس در آیین معارفه خود ضمن تقدیر و تشکر از زحمات مهندس روزگار در راستای محقق شدن رشد فناوری در سطح استان، اظهار داشت: استان پهناور فارس به عنوان یک استان پیشرو در الکترونیک و مخابرات نیاز به سرعت بالا در توسعه زیر ساخت ها دارد.

وی تصریح کرد: رشد تکنولوژی در حوزه مخابرات بسیار سریع است و برای پیشرو بودن نیاز به همکاری شرکت مخابرات ایران، مسئولین استانی و همکاری کارکنان مخابرات منطقه فارس وجود دارد، تا به جایگاهی که شایسته استان است، برسیم.

مهندس ایزدی افزود: امید است، با فراهم شدن زیر ساخت ها و توسعه فیبر نوری در استان فارس، به زودی شاهد ورود سیستم ها ، سرویس ها و خدمات جدید برای مردم شریف استان فارس باشیم.

سرپرست مخابرات منطقه فارس ضمن تاکید بر اهمیت نقش نیروهای انسانی و کارشناسان مخابرات در رشد مخابرات منطقه، اظهار داشت: پیشرفت، یک کار گروهی است که نیاز به همکاری همه بخش ها دارد وکارکنان شرکت همانند حلقه های به هم پیوسته زنجیر هستند.

مدیر سابق مخابرات منطقه فارس نیز ضمن ارائه گزارش سه ساله خدمت خود افزود: در طول این سه سال5271 پروژه افتتاح شده و تمام تلاش خود را جهت بهبود امور و اجرای تعهدات مخابرات منطقه فارس را به شرکت مخابرات ایران به کار برده ام.

وی تصریح کرد: به طور میانگین روزانه 5 پروژه به ارزش 908 میلیون تومان در استان فارس راه اندازی شده است.

مهندس روزگار ضمن تاکید بر ارتقاء رتبه مخابرات فارس در طول مدیریت خودبیان کرد: از زیان دهی 23 میلیارد تومانی به سود 14 میلیونی و زیان انباشته صفر رسیده ایم .

گفتنی است در این مراسم از زحمات مهندس روزگار مدیر پیشین مخابرات منطقه ی فارس با اهدای لوح سپاس و هدایا تقدیر به عمل آمد و مهندس ایزدی طی حکمی از جانب مهندس صدری، مدیرعامل شرکت مخابرات ایران به‌عنوان سرپرست منطقه فارس معرفی شد.

انتهای پیام

دسته بندی: 

برچسب: 

افزودن دیدگاه جدید

اشتراک در خبرنامه