کد مطلب: 

207532
دبیرکل کمیته‌ی ملی المپیک:
دبیرکل کمیته‌ی ملی المپیک، با تنظیم و ارسال نامه هایی جداگانه به IOC، کمیته ملی المپیک کره جنوبی و سفیر این کشور در ایران، خواستار پیگیری و برخورد با تصمیم و رفتار غیرالمپیکی کمپانی سامسونگ با کاروان اسکی ایران شد.
نوع برخورد سامسونگ با کاروان اسکی ایران، نقض آشکار روح المپیک است

به گزارش سیتنا، روابط عمومی کمیته ملی المپیک، اعلام کرد: کمپانی سامسونگ به عنوان اسپانسر اصلی بازی‌های المپیک زمستانی ٢٠١٨ پیونگ چانگ کره جنوبی از ارائه‌ی گوشی‌های هدیه این کمپانی به ورزشکاران ایرانی شرکت کننده در بازی‌ها به دلیل تحریم‌های سازمان ملل امتناع کرده که خود این موضوع نقض آشکار روح المپیک و منشور المپیزم می باشد که بر حضور ورزشکاران کشورهای سراسر دنیا در این رویداد بدون در نظر گرفتن ملیت، رنگ، دین، مذهب، نژاد و سیاست تاکید دارد.

از همین رو شاهرخ شهنازی، دبیرکل کمیته ملی المپیک کشورمان با تنظیم و ارسال نامه هایی جداگانه به کمیته‌ی بین المللی المپیک (IOC) ، کمیته ملی المپیک کره جنوبی و سفیر این کشور در این خواستار پیگیری و برخورد با تصمیم غیرالمپیکی کمپانی سامسونگ با کاروان اسکی ایران شد.

ضمنا شهنازی طی تماس با افتخاری سرپرست کاروان ورزشی کشورمان خواستار نامه نگاری و پیگیری موضوع از مسوولان ستاد برگزاری بازی‌ها شد.

انتهای پیام

 

دسته بندی: 

برچسب: 

افزودن دیدگاه جدید

اشتراک در خبرنامه