کد مطلب: 

207093
به دنبال برگزاری پاویون ایران طی دو سال اخیر در نمایشگاه‌های سالیانه‌ی ITU در بانکوک تایلند (2016) و بوسان کره‌ی جنوبی (2017)، برای سومین سال پیاپی، سیتنا به عنوان نماینده‌ی نمایشگاه‌های ITU در ایران، پاویون کشورمان در نمایشگاه دوربان آفریقای جنوبی را 10 تا 13 سپتامبر 2018 برگزار می‌کند.
پاویون ایران در نمایشگاه ITU 2018 دوربان آفریقای جنوبی برپا می‌شود

به گزارش سیتنا، نمایشگاه ITU TELECOM WORLD 2018 به عنوان معتبرترین و مهمترین رخداد نمایشگاهی سالیانه‌ی ITU از 10 تا 13 سپتامبر 2018 معادل 19 تا 22 شهریور 1397 در دوربان آفریقای جنوبی برگزار می‌شود.

وزرا، قانونگذاران، سیاست‌گذاران و مقامات عالی‌رتبه‌‌ی حوزه‌‌‌ی ICT از کشورهای مختلف دنیا به همراه سرمایه‌گذاران بین المللی، طی حضور در نمایشگاه‌های سالیانه‌‌ی ITU با کارشناسان و شرکت‌های حاضر در نمایشگاه تبادل نظر کرده و برای همکاری مشترک و اجرای پروژه‌های مختلف برنامه‌ریزی می‌کنند.

شرکت‌های دولتی و خصوصی بخش ICT ایران طی دو سال اخیر در قالب پاویون ایران در نمایشگاه‌های ITU در بانکوک تایلند و بوسان کره جنوبی حضور یافتند و طی مذاکره با مدیران ارشد بخش دولتی از کشورهای حاضر در نمایشگاه و مذاکرات متقابل با شرکت‌های خصوصی معتبر بین المللی، موفق به امضای تفام‌نامه و انعقاد قرارداد با سایر شرکت‌های حاضر در نمایشگاه شدند. در هر دو نمایشگاه اخیر هم منتخب پاویون ایران در میان برترین‌های نمایشگاه، مورد تقدیر دبیرکل ITU قرار گرفت.

چرا نمایشگاه ITU متفاوت‌تر از نمایشگاه‌های دیگر است؟

•    بازدیدکنندگان تاثیرگذار: از بخش دولتی و خصوصی، بخش های توسعه یافته و بازارهای یکپارچه،
•    نمایشگاه بین المللی: به نمایش درآوردن نوآوری‌های جهانی و فرصت‌های سرمایه گذاری،
•    تمرکز: کمک به ترویج و توسعه تکنولوژی‌های ارائه شده توسط SMEها، مبتکران و کارآفرینان صنعت دیجیتال،
•    بینش: درک صحیح از مشکلات و موانع فعلی صنعت و رشد و دگرگونی اکوسیستم ICT،
•    گفتمان در سطح جهانی: با حضور سخنرانان متخصص در تکنولوژی، قانونگذاری و استراتژی،
•    حضور قدرتمند: برای یکپارچه سازی بازارها،
•    ارتباطات: ارتباط رو در رو در بالاترین سطوح،
•    برنامه معرفی برگزیدگان: قدردانی و اعتبار از طرف ITU به عنوان برگزیده در بخش دولت و SMEها،
•    حمایت‌های هدفمند: برای توسعه سهامداران کلیدی در اکوسیستم‌های دیجیتال بومی.

گفتنی است؛ در همین راستا، مرکز تعاملات بین‌المللی علم و فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و صندوق نوآوری و شکوفایی از شرکت‌های دانش‌بنیان حوزه فناوری‌های نوین، فناوری اطلاعات و ارتباطات برای شرکت در نمایشگاه «ITU Telecom World 2018» حمایت می‌کنند.

شرکت‌ها و افراد علاقه‌مند به حضور در نمایشگاه ITU دوربان می‌توانند جهت کسب اطلاعات تکمیلی و رزرو غرفه و فضای نمایشگاهی با سیتنا به عنوان نماینده نمایشگاه های ITU در ایران از طریق پست الکترونیک ITUexpo@citna.ir و شماره تماس های 66128055 /66128009- 021 و یا شماره همراه 09128216658 در ارتباط باشند.

تاکید می‌شود؛ متقاضیان جهت رزرو غرفه تا 20 خرداد 1397 فرصت دارند.

انتهای پیام

اخبار مرتبط

توسعه‌ی همکاری‌های شرکت‌های ایرانی حاضر در نمایشگاه ITU دوربان با شرکت‌های آفریقایی

دبیر سندیکای مخابرات: معرفی توانمندی‌های صنعت مخابرات در هفته‌ی ارتباطات/ 10 شرکت عضو سندیکای مخابرات به نمایشگاه ITU دوربان می روند

نشست نماینده‌ی ITU با اعضای سندیکای صنعت مخابرات برای برپایی موثر پاویون ایران در نمایشگاه تلکام آفریقای جنوبی

تدوین راهکار اجرایی برای حضور موثر شرکت‌های ایرانی در بازار مخابراتی آفریقا همزمان با برپایی نمایشگاه تلکام دوربان/ مذاکره با شرکت ایرانسل برای حضور در پاویون ایران

دسته بندی: 

برچسب: 

افزودن دیدگاه جدید

اشتراک در خبرنامه