کد مطلب: 

205448
پیرو انتصاب دکتر رسول سرائیان، مدیرعامل شرکت مخابرات ایران به عنوان معاون وزیر ارتباطات و رییس سازمان فناوری اطلاعات ایران، فردا (دوشنبه) و در جلسه‌ی هیات مدیره‌ی شرکت مخابرات ایران پیرامون گزینه‌های سکانداری شرکت مخابرات ایران بحث خواهد شد.
چه کسی سکان مدیریت شرکت مخابرات را بر عهده خواهد گرفت؟

به گزارش خبرنگار سیتنا، پس از آنکه با حکم دیروز (شنبه) مهندس آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، دکتر رسول سراییان به عنوان معاون وزیر ارتباطات و رییس سازمان فناوری اطلاعات ایران منصوب شد، فردا (دوشنبه) و در جلسه‌ی هیات مدیره‌ی شرکت مخابرات ایران پیرامون گزینه‌های سکانداری شرکت مخابرات ایران بحث و تبادل نظر خواهد شد.

شنیده‌های خبرنگار سیتنا حاکی است اگرچه تا کنون فردی به عنوان سرپرست شرکت مخابرات ایران انتخاب نشده است ولی ممکن است فردا و در جلسه‌ی هیات مدیره‌ی این شرکت، یکی از اعضای فعلی هیات مدیره به عنوان سرپرست، سکان هدایت شرکت مخابرات ایران را بر عهده گیرد تا پس از تبادل نظر و مذاکرات دولت با سهامدار عمده، فردی به عنوان مدیرعامل قطعی شرکت مخابرات ایران منصوب شود.

گفتنی است؛ در حال حاضر برات قنبری، مظفر پوررنجبر، بابک تراکمه، لطیف وصلی و حمیدرضا رفیعی (لینک سایت مخابرات) اعضای هیات مدیره‌ی شرکت مخابرات ایران هستند که به ترتیب قنبری و پوررنجبر در جایگاه رئیس و نائب رئیس هیات مدیره‌ی این شرکت قرار دارند.

قابل ذکر است؛ چندی پیش، مدیرعامل شرکت گسترش الکترونیک مبین ایران طی حکمی رضا خضردوست، مدیرعامل سابق شرکت مخابرات گیلان را به عنوان نماینده این شرکت به عضویت هیات مدیریه شرکت مخابرات ایران منصوب و جایگزین مظفر پوررنجبر کرد که به دلیل عدم موافقت سایر سهامداران، توافق شد که تا پایان دوره‌ی کاری هیات مدیره، تیم فعلی حفظ شوند.

در همین حال، برات قنبری که از مدیران بازنشسته به شمار می‌رود و تا چندی پیش، همزمان پست معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات را بر عهده داشت، این مسوولیت را واگذار کرد و به عنوان مشاور اقتصادی در وزارت ارتباطات مشغول است.

انتهای پیام

دسته بندی: 

برچسب: 

افزودن دیدگاه جدید

اشتراک در خبرنامه