کد مطلب: 

204771
مدیرکل امور بین الملل و مطالعات راهبردی وزارت ارتباطات، خبر داد:
مدیرکل امور بین الملل و مطالعات راهبردی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات از حمایت این وزارتخانه برای حضور استارتاپ های ایرانی در نمایشگاه باکوتل 2017 خبر داد و گفت: حضور 14 شرکت ایرانی در این نمایشگاه قطعی است.
اختصاص فضای رایگان به شرکت‌ها و استارتاپ‌ها برای حضور در باکوتل

به گزارش سیتنا، دکتر حسین ملک، مدیرکل امور بین الملل و مطالعات راهبردی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، با اشاره به برگزاری نمایشگاه باکوتل 2017، گفت: برگزاری این نمایشگاه یکی از رویدادهای مهم صنعت ارتباطات و فناوری اطلاعات در منطقه قفقاز است که امسال بیست و سومین دوره آن برگزار می شود.

وی با بیان اینکه این نمایشگاه 5 تا 8 دسامبر برابر با 14 تا 17 آذرماه در باکو برگزار می شود، افزود: با رایزنی های انجام شده توسط وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و در راستای حمایت دولت از کسب و کارهای نوپا،  شرکت هایی از بخش خصوصی ایران در حوزه ICT در این نمایشگاه شرکت می کنند.

به گفته ملک در جهت حمایت از بخش خصوصی، با هماهنگی های انجام شده با طرف خارجی، فضای رایگان در اختیار شرکت های خصوصی ایرانی و علاقمند برای حضور در این نمایشگاه قرار می گیرد تا با عرضه توانمندی ها و محصولات خود، بتوانند فرصتی برای بازاریابی و ارایه محصولات خود در اختیار گیرند.

انتهای پیام

دسته بندی: 

برچسب: 

افزودن دیدگاه جدید

اشتراک در خبرنامه