کد مطلب: 

204160
مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران، خبر داد:
رئیس شورای سیاستگذاری گروه مخابرات ایران در نمایشگاه تلکام، گفت: در نمایشگاه تلکام امسال کل فرایند واگذاری و اتصال فیبرنوری به منازل را برای مردم و بازدیدکنندگان به نمایش گذاشتیم و همه‌ی متقاضیان توانستند ثبت نام کنند.
انجام فرآیند ثبت‌نام و دایری 700 متقاضی "تانوما" در نمایشگاه تلکام

مهندس "محمدرضا بیدخام" در گفت‌وگو با خبرنگار سیتنا، در ارزیابی حضور گروه مخابرات ایران در هجدهمین نمایشگاه بین المللی ایران تلکام،  اظهار کرد: با توکل بر خدا و به همت همه‌ی دوستان، گروه مخابرات ایران را در مساحت حدود 2 هزار متر مربع و در سالن شماره‌ی 6 بر پا کردیم و گروه شامل شرکت مخابرات ایران، 15 شرکت و اصحاب رسانه بود.

بیدخام اظهار کرد: در گروه مخابرات ایران، شرکت‌ها تلاش کردند تجهیزات و فناوری‌هایی که در قالب ICT است را به نمایش بگذارند و خود شرکت مخابرات نیز در دو بحث مشتریان تجاری و مشتریان خانگی یا به عبارتی B2B و B2C وارد شد.

مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران، ادامه داد: در نمایشگاه امسال، محصول جدیدی چون "تانوما" که همان تار نوری مخابرات ایران است را به صورت گسترده، هم در بحث معرفی و هم در بحث فروش عرضه کردیم.

وی اظهار کرد: فروش تانوما در داخل تهران مورد استقبال قرار گرفته و فروش کشوری نیز راه‌اندازی شده و در حال استفاده است. همچنین در نمایشگاه امسال کل فرایند واگذاری و اتصال فیبرنوری به منازل را برای مردم و بازدیدکنندگان به نمایش گذاشتیم و همه‌ی متقاضیان توانستند ثبت نام کنند و دایری این ثبت‌نام‌ها در حداقل زمان ممکن انجام می‌شود که بازه‌های زمانی یک روزه، سه روزه و 15 روزه در نظر گرفته شده است.

بیدخام خاطر نشان کرد: الحمدالله استقبال خوبی هم از تانوما شد و آماری که بنده تا به امروز دارم حدود 700 مشترک را توانستیم ثبت نام کنیم که تعداد خیلی زیادی از آنها هم در کشور فعال شدند.

بیدخام در رابطه با بحث B2B و B2C اظهار کرد: برای مشتریان تجاری سه الی چهار محصول داشتیم و متقاضیان عزیزمان ثبت نام کردند که سرویس هایشان دایر می‌شود. در بحث B2C هم کانترهای فروش ADSL داشتیم و متقاضیان توانستند ثبت نام کنند که سرویس‌شان یک روزه برایشان دایر شد.

وی ضمن اشاره به سایر خدمات عرضه‌ شده توسط شرکت مخابرات در نمایشگاه امسال، ادامه داد: استارت‌آپ‌ها و سامانه‌های 2000 و 1818 در نمایشگاه امسال باز هم به مخاطبان معرفی شد. سامانه‌ی 2021 رسیدگی به شکایت‌های مردمی در کانتر سرویس‌های جدید در معرض دید مخاطبان قرار داده شد. همچنین پرتال تجاری که فاز اولش به تازگی رونمایی شده به بازدیدکنندگان معرفی شد. همچنین ثبت نام دیجیتال در نمایشگاه امسال انجام شد که متقاضی بدون ارائه‌ی مدارک می‌توانست ثبت نام را انجام دهد و سرویس خود را دریافت کند.

بیدخام ادامه داد: در بحث پشتیبانی سامانه‌ی 2020 و Ecare را داشتیم که متقاضیان می توانستند از فرایند نحوه‌ی پشتیبانی آگاهی پیدا کنند و همچنین در سامانه‌ی Ecare توانستند میزان مصرفشان با فرایند سرعت پهنای باند را بررسی کنند.

بیدخام در پایان گفت: در مجموع بازخوردها نشان می دهد که امسال سالن 6 و غرفه‌ی شرکت مخابرات، رنگ و روی بهتری داشت و امیدواریم در سال های آینده بتوانیم بحث حضور نمایشگاهی‌مان را تقویت کنیم.

انتهای پیام

دسته بندی: 

برچسب: 

افزودن دیدگاه جدید

اشتراک در خبرنامه

گزارش / گفتگو