کد مطلب: 

202433
رئیس دانشکده پست و مخابرات در گفت‌وگو با سیتنا:
رئیس دانشکده پست و مخابرات، گفت: مهندس آذری جهرمی اعتقاد راسخی به گشایش فضای مجازی، همراه و همگام با ایمن سازی دارد و بر این باور است که ایمن سازی همراه با رونق خواهد بود، چرا که این فضا باید به نحوی ایمن سازی شود که امکان شکل گرفتن کسب و کارها و حضور عادلانه آحاد جامعه در آن وجود داشته باشد و عملکرد ایشان هم در شرکت ارتباطات زیرساخت طی زمان تصدی ایشان نشانگر و موید همین موضوع می باشد.
"جهرمی" برای تحقق شعارهای دولت دکتر روحانی هزینه داده است

دکتر "وحید یزدانیان" در گفت و گو با خبرنگار سیتنا، اظهار داشت: انتخاب مهندس محمد جواد آذری جهرمی به عنوان وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از سوی دکتر روحانی انتخاب دقیق و هوشمندانه ای بوده است و به دلیل اینکه کسب و کارهای نوین در حوزه ICT، روند توسعه فناوری در این عرصه و همین طور به عرصه آمدن تولیدکنندگان محتوا و اپراتورهای فعال در بخش ICT، نیازمند دیدگاهی است که با این نیازهای روز دنیا آشنایی داشته باشد، لذا جوان بودن مهندس جهرمی به درستی بر پایه همین نیاز است و یک توانایی برای ایشان به شمار می رود.

وی ادامه داد: در طی مدتی که مهندس جهرمی در شرکت ارتباطات زیرساخت فعالیت می کردند از نزدیک با ایشان همکاری داشتیم و شاهد اعتقاد راسخ وی به موضوع آموزش، فناوری، توانمندسازی جوانان، موضوعات آموزش های مهارتی و همچنین دیدگاه های خاص و ویژه وی در زمینه ایجاد اشتغال مبتنی بر کسب و کارهای نوین در کشور بودیم.

رئیس دانشکده پست و مخابرات گفت: مهندس جهرمی برای حل مشکل اشتغال در کشور معتقد به بهره گیری از حوزه ICT است و بر این باور است که توانمندی های داخلی ما آنچنان است که اگر به جوانان مان اعتماد داشته و میدان را در اختیارشان قرار دهیم می توانند در حوزه ICT کشور تحول ایجاد کنند.

وی ادامه داد: جهرمی به شعارهای دولت دکتر روحانی پایبندی دارد و برای این شعارها هزینه داده و پای این شعارها ایستاده است.

دکتر یزدانیان اظهار داشت: اعتقاد راسخ مهندس جهرمی به گشایش فضای مجازی و همگامی و همراهی آن با ایمن سازی می تواند زمینه ساز رونق در کسب و کارها شود. جهرمی بر این باور است که این فضا باید به نحوی ایمن سازی شود که امکان شکل گرفتن کسب و کارها و حضور عادلانه آحاد جامعه در آن وجود داشته باشد و عملکرد ایشان هم در شرکت ارتباطات زیرساخت طی زمان تصدی ایشان نشانگر و موید همین موضوع می باشد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: بر این باور هستیم که به امید خدا رای قاطع مجلس شورای اسلامی به مهندس جهرمی باعث رونق هرچه بیشتر فعالیت ها در این حوزه خواهد شد.

انتهای پیام

دسته بندی: 

برچسب: 

 

افزودن دیدگاه جدید

اشتراک در خبرنامه