کد مطلب: 

202411
در نامه‌ی سندیکای صنعت مخابرات ایران خطاب به رئیس جمهور، عنوان شد:
سندیکای صنعت مخابرات ایران در نامه‌ای خطاب به رئیس جمهور، از معرفی مهندس آذری جهرمی به عنوان گزینه‌ی پیشنهادی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات دولت دوازدهم به مجلس تقدیر کرد.
حمایت سندیکای صنعت مخابرات ایران از گزینه پیشنهادی وزارت ارتباطات دولت دوازدهم

به گزارش گروه دریافت خبر سیتنا، در متن نامه‌ی سندیکای صنعت مخابرات ایران خطاب به رئیس جمهور، آمده است:

"جناب آقای دکتر روحانی
ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران

با سلام و تقدیم احترام فراوان؛
تصمیم شایسته و بجای حضرتعالی در انتخاب جناب آقای دکتر واعظی به عنوان وزیر محترم ارتباطات و فناوری اطلاعات در دولت یازدهم و رای اعتماد قاطع نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی، موجب خوشحالی خانواده مخابرات و فناوری اطلاعات، به ویژه صنعت گردید.

حال که نظر حضرتعالی بهره مندی از این سرباز تلاشگر در سنگری می باشد، ما به نظر شما ارج می نهیم و امیدواریم راهشان در دولت دوازدهم هم تداوم داشته و این مجموعه همچنان از راهنمایی های ایشان برخوردار گردند.

از اینکه جناب آقای مهندس جهرمی یکی از معاونین و یار ایشان به عنوان وزیر محترم ارتباطات و فناوری اطلاعات برای دولت دوازدهم معرفی گردیده اند و موارد برجسته زیر از رویکردهای ایشان می باشد توفیق شان را در مرحله کسب رای اعتماد و انجام وظایف محوله آرزو می نماییم.

  1. استمرار حرکت ملی پروژه توانا در شبکه ارتباطات زیرساخت کشور برای استفاده هرچه بیشتر از فناوری های ساخت داخل و بومی سازی سراسری،
  2. باز طراحی شبکه های استانی ارتباطات زیرساخت کشور با استفاده تجهیزات بومی پیشرفته،
  3. هدایت شبکه بزرگ شرکت مخابرات ایران به استفاده از توانمندی های قابل اتکای داخل کشور،
  4.  استفاده کامل از پیوست فناوری در قراردادهای خارجی ابلاغ شده توسط فرمانده محترم ستاد اقتصاد مقاومتی،

رای اعتماد نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی و تلاشهای فوق، اشتغال ناشی از تولید فناوری های پیشرفته را برای سرافرازی میهن اسلامی ما به ارمغان خواهد آورد.

سندیکای صنعت مخابرات ایران"

انتهای پیام

دسته بندی: 

برچسب: 

 

افزودن دیدگاه جدید

اشتراک در خبرنامه