کد مطلب: 

200465
نوبت دوم مجمع عمومی انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی با هدف مشخص شدن اعضای جدید هیات مدیره انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی آغاز شد و در نتیجه هفت نفر به عنوان عضو اصلی و دو نفر به عنوان عضو علی‌البدل انتخاب شدند.
انتخاب اعضای جدید هیات مدیره انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی

نوبت دوم مجمع عمومی انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی با حضور اعضای انجمن در "فرهنگسرای شفق" برگزار شد. این جلسه با هدف مشخص شدن اعضای جدید هیات مدیره انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی و با حضور نماینده وزارت کار آغاز شد و در نتیجه هفت نفر به عنوان عضو اصلی و دو نفر به عنوان عضو علی‌البدل انتخاب شدند.

در این دوره از انتخابات، ۱۸ نفر از اعضای این انجمن کاندید بودند و برنامه‌های خود را در دو دقیقه شرح دادند. انتخابات پس از معرفی کاندیدها شروع شد و ۸۹ رای به صندوق انداخته شد.

رضا الفت نسب (۶۴ رای)، حمیدرضا اعتدال‌مهر (۵۹ رای)، عادل طالبی (۵۳ رای)، شایان شلیله (۵۲)، سام مدن‌پور (۴۹ رای)، مهراد عبدالرزاق (۳۷ رای)، سولماز صادق‌نیا (۳۳ رای) به عنوان اعضای اصلی و آقایان شاهرخی و خاکپور به عنوان عضو علی‌البدل انتخاب شدند.

همچنین در اول جلسه هیات مدیره حمیدرضا اعتدال مهر به عنوان رئیس هیات مدیره، سولماز صادق نیا نائب رئیس، سام مدن پور خزانه دار و رضا الفت نسب به عنوان دبیر انتخاب و برای مدت سه سال عهده دار مسوولیت شدند.

انجمن کسب و کار اینترنتی ۳ سال پیش با هدف حمایت از کسب و کارهای اینترنتی و حل مشکلات این صنف تشکیل شد.

انتهای پیام

دسته بندی: 

برچسب: 

افزودن دیدگاه جدید

اشتراک در خبرنامه