کد مطلب: 

199556
​دارندگان سهام عدالت می توانند با معرفی شماره شبای حساب الکترونیکی خود در بانک صادرات ایران از سود سهام یاد شده بهره مند شوند.
سود سهام عدالت را در شعب این بانک دریافت کنید

به گزارش سیتنا به نقل از روابط عمومی بانک صادرات ایران، مشمولان برای واریز سود سهام عدالت می توانند با مراجعه به وب سایت www.samanese.ir نسبت به تکمیل فرم های مربوط اقدام و شماره شبای ٢۴ رقمی حساب خود نزد این بانک را در سامانه مربوط به ثبت برسانند.
شایان توجه است؛ هموطنان برای دریافت کد شبای حساب خود در بانک صادرات ایران می توانند با مراجعه به شعب ، وب سایت بانک به نشانی www.bsi.ir  ، تماس با سامانه ٠٩۶٠٢، خودپردازها و ... کد یاد شده را دریافت و در سامانه اعلام شده وارد کنند.
گفتنی است، بانک صادرات ایران با در اختیار داشتن حدود ٢۶٠٠ شعبه در سراسر کشور، راه اندازی حدود ۵ هزار دستگاه خودپرداز، نصب بیش از ۵٠٠ هزار دستگاه پایانه فروش در مراکز و فروشگاهها کشور نقش بسزایی در اجرای برنامه های ملی و فراگیر از جمله پرداخت یارانه ها و ... داشته و دارد. به گونه ای که در این زمینه به دلیل خدمات سریع، آسان و قابل دسترس حدود ٢٠ درصد از هموطنان یارانه های خود را از طریق این بانک دریافت می کنند.

انتهای پیام

دسته بندی: 

برچسب: 

 

افزودن دیدگاه جدید

اشتراک در خبرنامه

قیمت سیم کارت رایتل

نام محصولپیش شمارهقیمت (ریال)
سیم کارت دائمی09201,200,000
سیم کارت اعتباری0921200,000
سیم کارت دیتا0921200,000

گزارش / گفتگو