کد مطلب: 

191059
"در نمایشگاه تلکام امسال، شرکت مبین نت از LTE خانگی و اداری خود رونمایی خواهد کرد و مراجعین به این نمایشگاه می‌توانند اقدام به تست سرعت این محصول کرده و حتی تجربه کاربری با آن داشته باشند".

به گزارش سیتنا، روابط عمومی شرکت ارتباطات مبین‌نت، اعلام کرد: "این شرکت همانند سال های گذشته با دست پر به نمایشگاه ایران تله‌کام امسال می‌رود.

در این نمایشگاه مبین نت از LTE خانگی و اداری خود رونمایی خواهد کرد و مراجعین می‌توانند اقدام به تست سرعت این محصول کرده و حتی تجربه کاربری با آن را داشته باشند.

پاسداشت و قدردانی از همراهی همیشگی مشترکین، همواره از اهمیت زیادی برای مبین‌نت برخوردار بوده است. به همین دلیل همانند ادوار گذشته مبین‌نت با اهدای هدایا و طرح‌های ویژه به استقبال مشترکان بازدیدکننده از غرفه خود خواهد رفت.

این درحالی است که علاوه بر مشترکین، مبین‌نت از عموم بازدیدکنندگان از غرفه با اهدای هدیه پذیرایی خواهد کرد. بازدیدکنندگان می ­توانند با شرکت در قرعه‌کشی لحظه‌ای از دهها جایزه ارزنده روزانه بهره‌مند شوند و همچنین از طرح های فروش ویژه وایمکس مبین نت برای پیوستن به خانواده بزرگ مبین نت استفاده کنند.

شرکت ارتباطات مبین‌نت در هفدهمین نمایشگاه صنایع مخابرات و اطلاع‌رسانی (تلکام) که از 4 تا 7 مهر ماه در محل دایمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود، در سالن 8 و 9 مفتخر به میزبانی شما خواهد بود".

انتهای پیام

دسته بندی: 

برچسب: 

افزودن دیدگاه جدید

اشتراک در خبرنامه