کد مطلب: 

176455
همزمان با اجرای و تکمیل فاز 2 منطقه ویژه اقتصادی پیام به مساحت 56 هکتار و آغاز طرح مطالعاتی شهر ICT هیات چینی برای بررسی سرمایه گذاری از منطقه ویژه اقتصادی بازدید کرد.

به گزارش سیتنا، این هیات ابتدا در بازدید میدانی و کارشناسی از طراحی ، ساخت ، نصب و راه اندازی دستگاه های اندازه گیری در صنایع نفت و گاز و تولیدات UPVC و مرکز سرطان شناسی آشنا شدند و سپس از کل منطقه ویژه و فرودگاه بین المللی پیام بازدید کردند.

هیات چینی پس از بازدید میدانی و کارشناسی به منظور برآورد کار هزینه ها و نحوه سرمایه گذاری در صنایع IT  ، پزشکی ، انرژی های نو در نشست مشترک با رییس هیات مدیره و مدیرعامل و اعضای هیات مدیره و معاونین به تبادل اطلاعات و در نهایت چگونگی مراحل سرمایه گذاری و شرایط قرار دادی پرداختند.

مهندس مختاری در این نشست ضمن تشریح قوانین منطقه ویژه گفت یکی از وظایف منطقه ویژه جذب سرمایه خارجی و تولید صنایع دانش بنیان است که با توجه به سازمان مسئول منطقه ویژه اقتصادی پیام که زیر نظر وزارت ارتباطات و فنآوری اطلاعات میباشد پذیرش و توسعه صنایع در بخش IT  و HI-TECH  در برنامه حمایتی و تشویقی است.

رییس هیات مدیره شرک خدمات هوایی پیام گفت: یکی از امتیازات خاص این منطقه نسبت به دیگر مناطق ویژه نزدیکی به پایتخت و فرودگاه بین المللی کارگو با طول باند 4150 و عرض 60 متر با مقاومت 75 PCN  می باشد که سرمایه گذاران خارجی میتوانند علاوه بر امکانات پایتخت از فرودگاه براحتی برای حمل مواد اولیه و صادرات محصول تولیدی استفاده کنند که در کاهش زمان و هزینه ها موثر است.

مهندس مختاری در پایان یادآور شد: بسته های حمایتی وتشویقی برای سرمایه گذاران در صنایع IT  و HI-TECH در نظر گرفته شده است که در همین راستا منطقه ویژه اقتصادی از سرمایه گذاری خارجی استقبال می کند.

انتهای پیام

دسته بندی: 

برچسب: 

افزودن دیدگاه جدید

اشتراک در خبرنامه