کد مطلب: 

13735

مدیر دفتر امور بانک سازمان هدفمندی یارانه ها گفت: هیچ ایرانی به طور مستقیم از دریافت یارانه نقدی حذف نخواهد شد و تنها افرادی که به صورت داوطلبانه انصراف دهند از دریافت یارانه نقدی حذف خواهند شد.

 

به گزارش سیتنا، نرگس نجفی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود: نام نویسی از متقاضیان دریافت یارانه نقدی در مرحله دوم از 20 فروردین به صورت اینترنتی آغاز می شود.

 

وی بیان کرد: ثبت نام از متقاضیان دریافت یارانه نقدی بر اساس آخرین رقم شماره ملی سرپرست خانوار به مدت 10 روز انجام خواهد شد.

 

مدیر دفتر امور بانکی سازمان یارانه های کشور تصریح کرد: سرپرست خانوارهایی که آخرین رقم شماره ملی آنها صفر است روز 20 فروردین، شماره یک روز 21 فروردین و به ترتیب شماره تا 29 فروردین هر روز فرصت ثبت نام گروهی از متقاضیان است تا با مراجعه به سامانه دریافت نقدی یارانه نام نویسی کنند.

 

نجفی با بیان این که یارانه نقدی با هدف کاهش اختلاف طبقاتی و حمایت از اقشارکم درآمد پرداخت می شود از افرادی که توانایی مالی دارند خواست تا با انصراف از دریافت یارانه نقدی به توسعه و آبادانی کشور کمک کنند.
انتهای پیام

دسته بندی: 

 

دیدگاه‌ها

تصویر ناشناس
چقدر خوبه که مراجع عظام تقلید، به دولت کمک کنن و دریافت یارانه برای پردرآمدها رو حرام اعلام کنن.
ارسال شده توسط ناشناس در 11 دى 48 - 04:03
تصویر Farzane
با سلام . لطفا همانطوری که درصدد قطع کردن یارانه افراد پردرآمد هستید در مقابل آن برای خانواده های بی بضاعت و کم درآمد نیز یارانه بیشتری میبایست در نظر بگیریر، خصوصا خانواده های تحت پوشش بهزیستی و کمیته امداد. با تشکر فراوان
ارسال شده توسط Farzane در 11 دى 48 - 04:03

افزودن دیدگاه جدید

اشتراک در خبرنامه