کد مطلب: 

246322
شرکت آمازون اعلام کرده که کارمندان این شرکت حق نصب برنامه تیک تاک را بر روی گوشی های خود ندارند و اگر تخلف کنند از دسترسی به ایمیل این شرکت محروم می شوند.
تیک تاک برای کارمندان آمازون ممنوع شد

به گزارش سیتنا به نقل از انگجت، آمازون به تمامی کارکنانش دستور داده تا برنامه تیک تاک را از روی گوشی های خود پاک کنند. علت این دستور دغدغه های امنیتی عنوان شده است.

در ایمیلی که آمازون با همین موضوع برای کارمندانش فرستاده تصریح شده که آنها تا جمعه برای پاک کردن اپلیکیشن یادشده فرصت دارند و در غیراین صورت به خدمات ایمیل آمازون دسترسی نخواهند داشت.

تیک تاک برنامه ای عرضه شده توسط شرکت چینی بایت دنس است و به دنبال درگیری های مرزی هند و چین از سوی هندی ها نیز فیلتر شد. مایک پمپئو وزیر خارجه آمریکا هم از احتمال فیلتر شدن تیک تاک در این کشور برای حفظ امنیت ملی خبر داده است.

تیک تاک از هفته گدشته فعالیت خود را در بازار هنگ کنگ به علت نگرانی از قوانین جدید چین متوقف کرده بود. این شرکت تصریح کرده که داده های خود را در چین ذخیره نمی کند و دولت این کشور به داده های کاربران دسترسی ندارد. آمازون دسترسی به تیک تاک را تنها از طریق مرورگرهای اینترنتی لپ تاپ مجاز دانسته است.

انتهای پیام

دسته بندی: 

برچسب: 

افزودن دیدگاه جدید

اشتراک در خبرنامه