کد مطلب: 

246320
احتمال می رود فیسبوک انتشار تبلیغات سیاسی را در این شبکه اجتماعی قبل از برگزاری انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 متوقف کند.
احتمال توقف انتشار تبلیغات سیاسی در فیسبوک!

به گزارش سیتنا به نقل از انگجت، هنوز زمان دقیق اجرای این تصمیم مشخص نشده، اما گفته می شود فیسبوک قصد دارد به فاصله چند روز قبل از برگزاری انتخابات ریاست جمهوری آمریکا انتشار تبلیغات سیاسی را ممنوع کند و بعد از آن تبلیغات یادشده را منتشر کند.

هدف فیسبوک از این تصمیم مقابله با انتشار اخبار و اطلاعات دروغ در آستانه برگزاری انتخابات ریاست جمهوری آمریکا اعلام شده تا مانند چهار سال قبل به مداخله سوء در برگزاری انتخابات مذکور متهم نشود.

برخی شبکه های اجتماعی دیگر آمریکا مانند توئیتر نیز تصمیم های مشابهی گرفته اند. البته توئیتر تبلیغات سیاسی را از سال گذشته به طور کامل ممنوع کرده است.

انتشار این خبر در شرایطی صورت می گیرد که برخی شرکت های تجاری به علت عدم توقف انتشار مطالب نژادپرستانه و نفرت پراکن کاربران تندروی فیسبوک در این شبکه اجتماعی از نشر تبلیغات خود در فیسبوک جلوگیری کرده و به آن خسارت های مالی قابل توجهی زده اند. به نظر می رسد فیس بوک قصد دارد از این طریق اعتماد کاربران را به خود جلب کند.

انتهای پیام

دسته بندی: 

برچسب: 

افزودن دیدگاه جدید

اشتراک در خبرنامه