کد مطلب: 

244766
شرور مسلح که در فضای مجازی با کری خوانی با تفنگ شکاری کرده بود در چالوس دستگیر شد.
بازداشت گنده لات مسلح اینستاگرامی تهرانی در چالوس

به گزارش رکنا، سرهنگ سعید راستی رئیس مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی پایتخت گفت: در رصدهای فضای مجازی مشخص شد، در هفته گذشته فردی ساکن تهران با انتشار کلیپی در فضای مجازی اینستاگرام در صدد کری خوانی با جمعی از سکنه شهر ورامین با سلاح شکاری و قدرت نمایی و ایجاد ناهنجاری در فضای مجازی دارد که بررسی موضوع در اختیار تیمی از ماموران مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی قرار گرفت.

کری خوانی شرورها در فضای مجازی

وی بیان داشت: تحقیقات پلیسی نشان از این داشت، با انتشار این کلیپ بازتاب گسترده در فضای مجازی ایجاد شده به نحوی که تشویش اذهان عمومی را فراهم آورده است .

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه در تحقیقات پلیسی مشخص شد که متهم سابقه دار بوده و تا کنون پنج فقره سابقه کیفری با عناوین مجرمانه سرقت و شرارت دارد، گفت: در بررسی های تکمیلی مشخص شد که متهم پس از انتشار کلیپ مخفیگاهش را تغییر داده است.

دستگیری شرور سابقه دار در چالوس

سرهنگ راستی تصریح کرد: در ادامه تحقیقات پلیسی مخفیگاه وی در یک باغ رستوران در حوالی جاده چالوس شناسایی و نتیجه تحقیقات انجام شده به مرجع قضائی منعکس شد.

رئیس مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی افزود: با دستگیری متهم در مخفیگاه وی تعدادی سلاح سرد و گرم کشف و متهم در همان تحقیقات اولیه به جرم ارتکابی اعتراف کرد.

این مقام انتظامی گفت: متهم پس از انتقال به پلیس امنیت انگیزه خود را انتقام جویی از جمعی افراد شهر ورامین در فضای مجازی اعلام کرد.

به گفته رئیس مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ متهم با دستور قضائی برای کشف زوایای پنهان پرونده در اختیار پلیس امنیت عمومی پایتخت قرار دارد.

انتهای پیام

دسته بندی: 

برچسب: 

افزودن دیدگاه جدید

اشتراک در خبرنامه