کد مطلب: 

244626
آمازون واحد مهندسی پهپاد خود را تغییر کاربری داده تا محافظ صورت به قیمت ارزان بسازد و به کادر درمان بفروشد.
آمازون محافظ صورت ارزان قیمت برای کادر درمان تولید می‌کند

به گزارش سیتنا به نقل  از دیلی میل، آمازون کارگران و منابعی را که به بخش تولید پهپاد این شرکت اختصاص یافته اند را برای ساخت محافظ صورت به کار می گیرد تا  به محافظت کادر درمان در برابر کووید۱۹ کمک کند.

این شرکت، محافظ های صورت را به قیمت اندک و بدون دریافت سود می سازد. قیمت این محصول تا چند هفته دیگر اعلام می شود. در حال حاضر اولویت فروش محافظ های صورت کادر درمان است. اما این شرکت تصمیم دارد در آینده نزدیک محصول خود را برای عموم مردم  عرضه کند. به گفته آمازون مزیت تولید این محافظ ها در کارخانه این شرکت، کاهش قیمت مصرف کننده است.

آمازون در یک پست وبلاگی نوشت:ما به دلیل نوآوری های طراحی و قابلیت های زنجیره تامین ذخایرمان می توانیم با اطمینان کامل محافظ های صورت را به قیمتی بسیار پایین تر از نمونه های مشابه در بازار عرضه کنیم. ما در حال حاضر مشغول اولویت بندی  کادر درمان هستیم و به تدریج آن را برای تمام مشتریان آمازون عرضه می کنیم.

طبق گزارش ها، آمازون تصمیم دارد تا پایان ماه جاری صدها هزار محافظ صورت را عرضه کند.محافظ های صورت مذکور در واحد مهندسی پهپاد این شرکت در واشنگتن ساخته می شوند. همچنین برای تولید آنها از فناوری های موجود در کارخانه از جمله ماشین هایی استفاده می شود که قابلیت برش فیبرکربنی برای ساخت قطعات پهپاد را دارند.

انتهای پیام

دسته بندی: 

برچسب: 

افزودن دیدگاه جدید

اشتراک در خبرنامه