کد مطلب: 

243853
مدیرکل بازاریابی و توسعه کسب و کار شرکت پست، گفت:​ سیم کارت‌های رایگان سرپرست خانوار از طریق پست بدون دریافت هیچ هزینه‌ای به نشانی متقاضیان ارسال می‌شود.
سیم‌کارت‌ سرپرستان خانوار بدون دریافت هیچ هزینه‌ای به نشانی متقاضیان ارسال می‌شود

به گزارش سیتنا، بابک افروز در مصاحبه با خبرگزاری صدا و سیما، افزود: از زمانی که اعلام شد دفاتر پیشخوان دولت به جهت دریافت سیم کارت با ازدحام مواجه شده است طی مذاکره با اپراتور‌های تلفن همراه آمادگی خود را برای ارسال این سیم کارت‌ها به نشانی متقاضیان اعلام کردیم.

وی ادامه داد:​ سرپرستان خانوار پس از اینکه در سایت اپراتور‌ها اطلاعات خود را ثبت کردند این سیم کارت‌ها از طریق اپراتور‌ها به پست ارسال می‌شود که ما پس از بسته بندی در کوتاه‌ترین مدت آن را به دست صاحبانش می‌رسانیم.

مدیرکل بازاریابی و توسعه کسب و کار شرکت ملی پست ایران افزود:​ درخواست ما از متقاضیان این است که در زمان ثبت نشانی شان در سایت اپراتور‌ها حتما نشانی دقیق را به همراه شماره تلفن ثابت و همراه قید کنند تا توزیع کنندگان پستی در ارسال آن مشکلی نداشته باشند.

افروز گفت: هیچ نیازی به مراجعه افراد به دفاتر پستی نیست و همین که اپراتور‌ها اطلاعات و سیم کارت را به پست ارسال کنند بلافاصله بسته بندی سیم کارت‌ها انجام و به صاحبان آن ارسال می‌شود.

وی افزود:​ پست بابت ارسال این سیم کارت‌ها هیچ هزینه‌ای از درخواست کنندگان دریافت نمی‌کند و ما هزینه مراسلات را از اپراتور‌ها دریافت خواهیم کرد.

دسته بندی: 

برچسب: 

افزودن دیدگاه جدید

اشتراک در خبرنامه