کد مطلب: 

243428
شرکت اوبر با ساخت برنامه کاریابی برای کارمندان خود تلاش می‌کند تا درآمد این افراد را در زمان شیوع ویروس کرونا افزایش دهد.
اوبر برای کارمندان خود فرصت شغلی تازه ایجاد کرد

به گزارش سیتنا، به دنبال مشکلات پیش آمده پس از شیوع ویروس کرونا، شرکت اوبر متوجه شده که رانندگان این مجموعه با کمبود درخواست و در نتیجه کاهش درآمد مواجه شده‌اند. این شرکت در مدتی است که اعلام کرده به کارکنان خود میزان ۱۴ روز مرخصی با حقوق را اهدا می‌کند.

امروز این شرکت اقدام جدیدی را در حمایت از کارمندان خود انجام داد. بر اساس گزارش‌های اخیر، اوبر تصمیم گرفت تا با ساخت برنامه Work Hub به رانندگان خود این امکان را بدهد تا به دنبال شغل‌های پاره وقت و ثانویه بروند تا به این صورت بتوانند مخارج خود را تامین کنند.

جزئیات کمک شرکت اوبر به کارمندان خود

برنامه ورک هاب به کاربران شعلی را خارج از شرکت اوبر پیشنهاد می‌دهد، این نرم افزار با همکاری شرکت دومینو فعالیت دارد و هدف شغلی موجود در آن به خدمات ارسال و تحویل محدود می‌شود. اوبر اظهار داشته این برنامه در زمان شروع رسمی کار با شرکت‌هایی همچون مک‌دونالد، فد اکس، UPS، پپسی، هرتز و والگرینز همکاری خواهد داشت. همچنین گفتنی است که رانندگان شرکت اوبر می‌توانند از طریق برنامه این مجموعه به ورک هاب دسترسی داشته باشند. در بین مناطق موجود برنامه، شهر‌های دالاس، میامی و شیکاگو وجود دارند که قرار شده در آینده تعداد آن‌ها افزایش پیدا کند.

این برنامه رانندگان مسافربر شرکت اوبر را به شرکت‌های مختلف معرفی می‌کند تا سرویس‌های لازم در لحظه را به مقصد برسانند. این برنامه همچنین اشخاصی را که گواهینامه کلاس A دارند را در اولویت انتخاب خود قرار می‌دهد. در حالی که برنامه ورک هاب تنها در آمریکا منتشر شده است، شرکت اوبر اظهار کرده که آن‌ها در حال برنامه‌ریزی با شرکت‌های مختلف در اروپا هستند تا بتوانند سرویس مشابه‌ای را در اختیار کارمندان خود در دیگر نقاط جهان نیز قرار دهند.

گفتنی است که پس از شیوع ویروس کرونا بسیاری از رانندگان چنین شرکت‌هایی اظهار داشتند که درآمد روزانه آن‌ها به میزان ۸۰ درصد کاهش پیدا کرده است. همچنین بسیاری از این افراد به دلیل ترس از مبتلا شدن به کرونا دست از فعالیت کشیده‌اند. برنامه ورک هاب می‌تواند یک کمک بسیار بزرگ به کارمندان اوبر باشد تا بتوانند باری دیگر درآمد خود را افزایش دهند.

انتهای پیام

دسته بندی: 

برچسب: 

افزودن دیدگاه جدید

اشتراک در خبرنامه