کد مطلب: 

243304
در شرایطی که اکثر کاربران اینترنت برای تسهیل ارتباطات و برگزاری جلسات ویدئو کنفرانس از نرم افزار زوم استفاده می کنند، اسکایپ قصد دارد با ارائه خدمات تازه با آن رقابت کند.
خدمات جدید اسکایپ برای تسهیل ارتباطات در دوره‌ی کرونا

به گزارش سیتنا به نقل از انگجت، خانه نشینی و ضرورت دورکاری استفاده از نرم افزارهای ویدئوکنفرانس برای انجام امور حرفه ای را ضروری کرده است. با این حال بخش عمده استقبال از نرم افزارهای ویدئوکنفرانس متوجه نرم افزار زوم و نه اسکایپ است.

به نظر می رسد سهولت استفاده از زوم باعث شده اسکایپ وابسته به مایکروسافت در زمینه استفاده های حرفه ای به حاشیه رانده شود، حالا اسکایپ با معرفی برخی امکانات تازه مانند میت ناو به جنگ رقیب خود رفته است.

با فعال شدن قابلیت میت ناو، میزبانان جلسات می توانند لینک جلسات رایگان را تنها با سه کلیک ایجاد کنند و نکته جالب این است که این کار حتی بدون نصب نرم افزار اسکایپ نیز ممکن است. برای دسترسی به این خدمات تنها باید به سایت این نرم افزار مراجعه شود. سپس از افراد با ارسال لینک جلسات برای حضور دعوت شود. اگر شخص دعوت شده نرم افزار اسکایپ را نصب کرده باشد وارد محیط آن می شود و در غیر این صورت در محیط مرورگر گروم یا اج به محتوای جلسات دسترسی می یابد.

انتهای پیام

دسته بندی: 

برچسب: 

افزودن دیدگاه جدید

اشتراک در خبرنامه