کد مطلب: 

240761
همسرم درباره من سخت گیری های زیادی می کرد. مدتی با این وضعیت کنار آمدم اما رفتار ملیحه غیرقابل تحمل شد و وقتی که درباره علت این همه بدبینی و شک و تردید تحقیقاتی انجام دادم متوجه شدم مشکل به ۱۰ سال قبل از ازدواج ما، یعنی زمان مرگ پدر ملیحه برمی‌گردد.
پیشنهاد خجالت آور به مادرزنم زندگی ام را خراب کرد / مینا از من فیلم دارد و می خواهد آبرویم را ببرد

به گزارش رکنا، ماجرا از این قرار است که مادر همسرم، پس از مرگ پدر ملیحه، یک تنه مسئولیت زندگی را بر عهده گرفت و تمام تلاش خود را به کار بست تا بچه هایش نیازمند کسی نباشند، اما یکی از بستگان نزدیک آن ها پس از مدتی به مادر ملیحه پیشنهاد رابطه مخفیانه داد. این فرد زمانی که با مخالفت شدید و برخورد قهرآمیز مادر همسرم مواجه شد اقدام به آوردن عکس ها و فیلم های مستهجن به خانه آن ها کرد و مزاحمت های زیادی را برای این خانواده به وجود آورد.

مرد جوان افزود: این مسئله در کنار اشتباهاتی که برادر ملیحه در حق همسرش مرتکب شد که به جدایی آن ها انجامید، احساس شک و تردید نسبت به مردان را در فکر و ذهن شریک زندگی ام تشدید کرد و باعث شد همسرم به باوری اشتباه برای حفظ زندگی مان مرا زیر ذره بین بدبینی قرار دهد.

او آنقدر عذابم داد که در کنارش احساس غربت می کردم و واقعا دنبال راه و چاره ای می گشتم تا این که در یک میهمانی خانوادگی، پسرعمویم متوجه جر و بحث های من و ملیحه شد. او وقتی فهمید چه مشکلی دارم گفت تو نادان هستی که خودت را اسیر چنین زنی کرده ای.

متاسفانه با شنیدن این حرف ها جوگیر شدم و به پیشنهاد پسرعمویم تن به ازدواج موقت با زنی به نام مینا دادم که زمینه اعتیاد من به کریستال را خیلی حیله گرانه فراهم کرد و به همین سادگی به دام مواد مخدر افتادم.

حدود ۸ ماه گذشت و من که از کرده خود پشیمان شده ام تصمیم گرفتم رابطه ام را با این زن قطع کنم و به دنبال ترک اعتیاد بیفتم اما او تهدیدم می کند که از روابطمان تصویربرداری کرده است و اگر رهایش کنم آبرویم را به باد خواهد داد.

انتهای پیام

دسته بندی: 

برچسب: 

افزودن دیدگاه جدید

اشتراک در خبرنامه