کد مطلب: 

240582
محصول هوآوی توانست تا در زمان کمتر از دو ماه عنوان دومین گوشی با بهترین کیفیت دوربین را به خود اختصاص دهد.
کسب مقام دوم در رده‌بندی بهترین کیفیت دوربین توسط هوآوی V30

به گزارش سیتنا،گوشی V30 Pro یکی از پرچمداران میان رده شرکت هوآوی است که در دسامبر سال ۲۰۱۹ به بازار عرضه شد. قیمت این عنوان در زمان عرضه ۶۴۹ دلار اعلام شد. حال پس از گذشت کمتر از دو ماه از معرفی این گوشی، عنوان هوآوی V30 Pro توانسته است تا جایگاه دوم را در رده‌بندی بهترین دوربین‌های گوشی کسب کند. این گوشی موفق شده است که امتیاز ۱۲۲ را در کیفیت پردازش دوربین به خود اختصاص دهد و جایگاه عنوان Mate 30 Pro را ازآن خود کند. عنوان Honor V30 Pro توانسته امتیاز ۱۳۳ را برای عکاسی و امتیاز ۱۰۰ را در کیفیت ضبط فیلم کسب کند. لازم به ذکر است که این عنوان از یک دوربین اصلی سونی IMX۶۰۰ چهل مگاپیکسلی برخوردار است که یک سنسور Quad-Bayer RYYB دارد. نکته قابل توجه آن است که این سنسور در بین پرچمداران سری Mate مورد استفاده قرار می‌گیرد.

جزئیات دوربین‌های هوآوی V30

این گوشی همچنین یک دوربین ۱۲ مگاپیکسلی با لنز ۲.۲ و یک دوربین ۸ مگاپیکسلی با لنز ۱.۴ دارد که این دو دوربین قابلیت زوم تا سه برابر را دارند. با این دوربین‌ها عنوان V30 توانست تا کیفیت فوق‌العاده‌ای را به نمایش بگذارد. گوشی V30 در بخش کیفیت تصاویر با نور کم توانست امتیاز کامل را کسب کند. قدرت زوم فوق‌العاده این گوشی از دیگر نکات مثبتی بود که توانست امتیاز کاملی را برای V30 کسب کند و آن را یک قدم به موفق شدن نزدیک‌تر کند.

تنها نکته‌ای که نتوانست داوران را راضی نگه دارد قابلیت تمرکز خودکار این عنوان بود که متاسفانه از دقت بالایی برخوردار نبود. مشکلات تمرکز خودکار این گوشی در قسمت فیلم‌برداری نیز وجود داشت که باز هم از امتیاز این گوشی کاست. جدا از این ایرادها، پردازش رنگ‌ها، دریافت نور و تمامی نکات دیگر این گوشی کاملا خوب و راضی کننده بودند. گفتنی است که از دلایل دیگر موفقیت این گوشی در بخش عکس‌برداری، می‌توان به وجود جزئیات بالا و عدم وجود هیچ‌گونه اختلال و یا نویز در تصویر اشاره کرد.

انتهای پیام

دسته بندی: 

برچسب: 

افزودن دیدگاه جدید

اشتراک در خبرنامه