کد مطلب: 

240294
در جدیدترین آمار منتشر شده از شرکت HTC مشخص شد این شرکت با کاهش درآمد ۸۷ درصدی از سال ۲۰۱۷ روبه‌رو بوده است.
کاهش درآمد ۸۷ درصدی شرکت HTC از سال ۲۰۱۷

به گزارش سیتنا، چند سال گذشته برای HTC بسیار بد بوده است، اما همانطور که آخرین آمار مالی این شرکت نشان می‌دهد، سال ۲۰۱۹ به نظر می‌رسد سطح کاملاً جدیدی برای این شرکت مستقر در تایوان باشد.

درآمد HTC بین ژانویه و دسامبر سال ۲۰۱۹ تنها ۳۳۲.۸۵ میلیون دلار بود؛ این یعنی مقدار زیاد ۵۷.۸۵ درصد کمتر از درآمد ۷۸۹ میلیون دلاری که این شرکت با موفقیت دوازده ماه قبل به دست آورده بود. نتایج همچنین حاکی از افت حتی بیشتر و بسیار نگران کننده ۸۷ درصدی این شرکت از درآمد ۲ میلیارد دلاری است که در سال ۲۰۱۷ به دست آورده بود.

همانطور که توسط تیم کالپان بلومبرگ اشاره شد، آخرین آمار منتشر شده از این شرکت بدین معنی است که HTC اکنون از فروش محصولات خود در کل سال نسبت به اپل هنگام فروش ایرپاد طی یکی دو هفته، درآمد کمتری به دست آورده است.

این شرکت هنوز آمار خسارت‌های مالی خود را برای سه ماهه چهارم یا کل سال مالی فاش نکرده است، اما مطمئناً اوضاع مثبت به نظر نمی‌رسد، زیرا قبلاً ضرر‌هایی را در سه چهارم قبلی به ثبت رسانده است. شرکت HTC امسال تقریباً به طور کامل بازار گوشی‌های هوشمند را رها کرده است، از این رو افت شدید درآمدی را متحمل شده، اما انتظار می‌رود در آینده‌ای نزدیک با یک پرچمدار ۵G به بخش پریمیوم باز گردد.

به نظر می‌رسد مدیرعامل جدید این شرکت در مورد توانایی رقابت خود اطمینان دارد، اما مدیران قبلی نیز چنین بودند، بنابراین فقط زمان می‌تواند محک درستی برای نشان دادن وضعیت فعلی HTC باشد. این شرکت اکنون مدتی است که در حال سقوط است و امیدواریم او را زمانی به اوج برمی‌گردد ببینیم.

انتهای پیام

دسته بندی: 

برچسب: 

افزودن دیدگاه جدید

اشتراک در خبرنامه