کد مطلب: 

233694
شرکت گوگل اعلام کرد که برای توسعه پلتفرم استادیا در حال همکاری با برخی از توسعه دهندگان ماهر کنسول‌های بازی است.
گوگل در حال همکاری با سایر توسعه‌دهندگان ماهر کنسول است

به گزارش سیتنا، شرکت گوگل مدت طولانی است روی پروژه جدید خود که مختص بازی طراحی شده است کار می‎‌کند و از این طریق قصد دارد آینده عناوین رایانه‌ای را به وسیله بازی‌های مبتنی بر فضای ابری تغییر دهد. هنوز مشخص نیست این پروژه که فعلا در حال آزمایش بوده با شکست مواجه خواهد شد یا می‌تواند ماند کنسول‌های نسل فعلی در بین گیمرها جا خوش کند. از طرفی هم نباید شرکت بزرگ گوگل را نادیده گرفت چرا که این شرکت همواره دست به ساخت هر محصولی زده، به سرعت بین کاربران محبوب شده و توانسته است به فروش بالایی برسد.

فعلا شرکت گوگل درباره ساخت این کنسول اطلاعات زیادی را منتشر نکرده است و احتمالا قصد دارد با معرفی نسل بعدی کنسول‌ها پلتفرم استادیا را از نسخه آزمایشی به نسخه اصلی تغییر دهد. باید منتظر بود و دید که آیا شرکت گوگل از تمام توان خود برای سرویس جدیدش استفاده خواهد کرد یا ساخت کنسول توسط او صرفا برای سر زبان‌ها افتادن نام گوگل است. در این پلتفرم گیمرها علاوه بر اجرای بخش تک نفره بازی‌ها می‌توانند وارد بخش چند نفره نیز بشود و با سایر افراد گیمر در پلتفرم استادیا به اجرای بازی بپردازند.

شرکت گوگل درباره این پلتفرم اعلام کرده است که در حال همکاری با توسعه دهندگان بسیار بزرگ و ماهر در صنعت بازی و کنسول است و قصد دارد از این طریق پلتفرم خود را به خوبی و با دقت طراحی کند. همچنین شرکت گوگل اعلام کرده که روی قابلیت کراس پلی نیز کار می‌کند که باعث افزایش چشمگیر گیمرهای این پلتفرم خواهد شد.

با این حال باید منتظر بود و دید که آیا شرکت گوگل قصد دارد قابلیتی خاص را به پلتفرم خود وارد کند و یا به همین امکانت اعلام شده رضایت خواهد داد.

انتهای پیام

دسته بندی: 

برچسب: 

افزودن دیدگاه جدید

اشتراک در خبرنامه