کد مطلب: 

230284
مدیرعامل استقلال روی فضای مجازی حساسیت زیادی دارد. نه اینکه خودش در اینستاگرام پیجی ندارد، عقیده دارد اگر کسی در آنجا پیج هم دارد باید مراقب باشد تا مبادا حرف‌‎هایش به باشگاه لطمه بزند.
در اینستاگرام پست بد بگذارید، جریمه‌ می‌شوید!

به گزارش خبرورزشی، در فصل گذشته در فضای مجازی اتفاقاتی رقم خورد که بدجور حرص مدیرعامل استقلال را درآورد. از پست‌های بازیکنان بگیرید تا دعوای مجازی خطیر و شفر. بازیکنان هم در چند برهه علیه مدیریت موضع‌گیری کردند. سیدحسین حسینی هم از جمله بازیکنانی بود که چند بار با پست‌های خود نشان داد در باشگاه خبر‌هایی است. 

مدیرعامل استقلال اخیراً در مصاحبه‌ای گفت باشگاه روی این مسئله حساس است و همه باید در فضای مجازی طوری فعالیت کنند که مشکلی به وجود نیاید. او حتی گفت اگر پستی می‌گذارند مربوط به استقلال نباشد. حالا هم خبر می‌رسد مدیرعامل آبی‌ها در مذاکراتی که با بازیکنان داشته تأکید کرده اگر آن‌ها در فضای مجازی عملکردی داشته باشند که باعث مشکل‌سازی برای استقلال شود، با جریمه روبه‌رو خواهند شد! شنیده می‌شود به ویژه این مسئله در روند مذاکرات با حسینی پررنگ بوده و به این بازیکن گفته‌اند نباید مثل فصل گذشته عمل کند. یکی از مشکلاتی که مدیرعامل نتوانسته آن را حل کند حاشیه‌های بی‌شمار و تمام نشدنی در استقلال است. از روزی که او روی صندلی مدیریت نشسته، نتوانسته حاشیه‌ها را کنترل کند. در همین یک ماه گذشته باشگاه استقلال هر روز یک داستان و اتفاق جنجالی داشته است. مدیرعامل راه کنترل حاشیه‌ها را فعلاً در فضای مجازی دیده است. باید دید آیا حرف‌های او اثرگذار است؟ فصل گذشته مدیر آبی‌ها حتی چند بازیکن را به خاطر مسائل حاشیه‌ای موقتاً کنار گذاشت ولی در نهایت جایی که باید، بازیکنان پست‌شان را گذاشتند. علی خطیر و شفر هم چند بار به جان هم پریدند و معاون مدیر حتی پستی جنجالی درباره دلالی شفر منتشر کرد.

انتهای پیام

دسته بندی: 

برچسب: 

افزودن دیدگاه جدید

اشتراک در خبرنامه