کد مطلب: 

230044
این روزها بسیاری از تولید کننده های گوشی های هوشمند به دنبال ایجاد دوربین سه گانه هستند، بر همین اساس نیز برند سونی گوشی جدید خود را با دوربین سه گانه به فروش خواهد رساند.
کدام یک از گوشی‌های جدید سونی دوربین سه گانه خواهد داشت؟

به گزارش سیتنا، علاقه مندان به گوشی های هوشمند سونی منتظر گوشی جدید این شرکت با دوربین سه گانه بودند و به نظر می رسد انتظارها به پایان رسیده است.

در حال حاضر تنها یک گوشی هوشمند سونی با دوربین سه گانه وجود دارد و گوشی سونی مدل اکسپریا وان با دوربین سه گانه در مرکز پنل پشتی(نه در بخش بالا سمت چپ). اما پیشبینی ها حکایت از آن دارند که احتمال دارد اکسپریا وان اس یا اکسپریا وان وی نیز شرایطی مشابه داشته باشند. قرار است هر دو گوشی در تاریخ 9 جولای(18 تیر) در توکیو معرفی شوند.

هنوز هیچ اطلاعت دقیقی در مورد این گوشی در دسترس نیست اما سونی در اواخر فوریه(اسفند ماه) اعلام کرده بود که گوشی های جدیدی در راه دارد. اگر در مورد تاریخ رونمایی اکسپریا2 نیز کنجکاوید جالب است بدانید می توان انتظار داشت که این گوشی تا اوایل سال 2020 رونمایی شود.

از دیگر حدسیات می توان به این موارد اشاره کرد که اکسپریا وان وی و اکسپریا وان اس با یک صفحه نمایش LCD و تراشه اسنپدراگون 855 و یک دوربین سه گانه با قیمت ارزانتر از اکسپریا وان رونمایی شود. اگرچه اطلاعات دقیق تر را در تاریخ 18 تیرماه شاهد خواهیم بود.

انتهای پیام

دسته بندی: 

برچسب: 

افزودن دیدگاه جدید

اشتراک در خبرنامه