کد مطلب: 

229987
توییتر تصمیم گرفته پس از مدتی نسبتا طولانی از لغو حضور نسخه دسکتاپ توییتر در سیستم عامل مک دوباره این اپ را وارد نسخه دسکتاب کند. گرچه این شرکت هنوز توضیح دقیقی در خصوص این که علت این رفت و برگشت چیست ارائه نکرده است.
نسخه دسکتاب توییتر به «سیستم عامل مک» بازگشت

به گزارش سیتنا، این شرکت حدود یک سال پیش به حضور توییتر در نسخمه دسکتاپ سیستم عامل مک پایان داد. اکنون توییتر می گوید که این برنامه را پس از آنکه اپل Project Catalyst را برای MacOS 10.15 Catalina عرضه کرد، مجددا فعال می کند.

توییتر پیش از این اعلام کرده بود که تا پاییز امسال نسخه ای ویژه سیستم عامل مک عرضه خواهد شد که این نسخه جدید دارای ویژگی های متنوعی مانند حالت تاریک، میانبرهای صفحه کلید، پنجره های متعدد و اعلان ها خواهد بود.در فوریه سال 2018، توییتر پس از برخی به روز رسانی های پراکنده، برنامه توییتر را از اپ استور حذف کرد و به کاربران نیز توصیه کرد از نسخه وب استفاده کنند.

اکنون توییتر در قالب یک پیام اینترنتی توضیح داده که از آنجایی که نسخه ی دسکتاپ نرم افزار توییتر همزمان با نسخه ی آیفون توسعه داده می شد، شرکت توییتر قادر به پشتیبانی همزمان از دو نسخه مذکور نبوده است." اما این توضیح برای علاقه منداو فعالان عرصه فناوری چندان قانع کننده و واضح نیست و سوالات دیگری را نیز ایجاد می کند.

با همه این ها انتظار می رود که توضیحات دقیق تر و تکمیلی همزمان با ارائه این نسخه مطرح شوند.   توییتر می گوید که با Project Catalyst، کاربران قادر خواهند بود از کد موجود در iOS خود استفاده و به ویژگی های دلخواهشان را به نسخه دسکتاپ اضافه کنند. توییتر قول داده کارایی های نسخمه دسکتاب  را به سرعت ارتقاء دهد.

انتهای پیام

دسته بندی: 

برچسب: 

افزودن دیدگاه جدید

اشتراک در خبرنامه