کد مطلب: 

229809
مدت ها بود که یکی از شکایت های عمده کاربران برنامه مسیریابی ویز این بود که چرا باید برای برسی موارد مختلف مرتب صفحه گوشی خود را لمس و بررسی کنند و به ابزارهای فرمان صوتی در ویز دسترسی ندارند. اکنون این آرزو براورده شده است و کاربران ویز می توانند از دستیار صوتی گوگل استفاده کنند.
دستیار صوتی گوگل وارد "ویز" شد

به گزارش سیتنا، بسیاری از افراد برای مسیریابی خود از انواع اپلیکیشن های مسیریابی استفاده می کنند و ویز یکی از سرشناس ترین اپلیکیشن ها محسوب می شود. درواقع کاربران می توانند با کمک این ابزار نه تنها مسیریابی دقیقی داشته باشند، بلکه دوربین های کنترل سرعت، حوادث جاده ای و بسیاری از موارد ترافیکی را نیز بدانند.

اکنون خبرها حکایت زا آن دارند که گوگل برای تسهیل استفاده از برنامه زیرمجموعه خود؛ ویز از دستیار صوتی گوگل استفاده خواهد کرد. نرم افزار صوتی گوگل تقریبا سه ساله است و در مدت فعالیت خود عملکرد قابل قبولی ثبت کرده است. اگر شما نیز از کاربران ویز هستید احتمالا از مطالعه این خبر خوشحالید، گرچه بد نیست بدانید این قابلیت فعلا فقط در ایالات متحده و برای کاربران اندرویدی فعال شده و کاربران ios و البته کاربران دیگر کشورها باید کمی بیشتر منتظر باشند.

با این وجود، این خبر برای بسیاری از افراد جذاب است، چرا که مجبور نخواهند بود برای مسیریابی، ثبت گزارش تصادف و بسیاری از موارد مشابه مرتب تایپ کنند و چشمشان به صفحه گوشی باشد، بلکه می توانند به راحتی از فرمان های صوتی استفاده کنند.

انتهای پیام

دسته بندی: 

برچسب: 

افزودن دیدگاه جدید

اشتراک در خبرنامه