کد مطلب: 

228499
بسیاری از طرفداران و علاقه مندان به گوشی های آیفون یک گلایه مشترک دارند. آنان معتقدند نسخه های مختلف آیفون فارغ از رنگ های قدیمی سیاه و سفید رنگبندی جذابی ندارند. اما به نظر می رسد آیفون این مشکل را حل کرده است.
نسخه‌ی جدید آیفون XR با رنگ‌هایی شاد در راه است

به گزارش سیتنا، گوشی های جدید و هوشمند آیفون در کنار همه قابلیت های خود، یک غافلگیری مثبت برای کاربران دارند، این گوشی ها نسبت به نسخه های پیشین خوش رنگ و آب تر خواهند بود.

شاید از دید بسیاری از آیفون بازهای قدیمی اصلا مهم نباشد رنگ آیفون چیست یا چه ظاهری دارد و اتفاقا همان تک رنگ های سفید و سیاه را بیشتر دوست داشته باشند.اما اغلب کاربران جوان و البته بیشتر خانم ها تمایل دارند به ظاهر گوشی که از آن استفاده می کنند نیز دقت کنند. برای مثال این افراد دوست ندارند از گوشی هایی با ظاهر خنثی استفاده کنند.

بر همین اساس است که تغییرات رنگبندی نسخه جایگزین یا جدید آیفون XR یک خبر خوش برای کاربران این تلفن همراه محسوب می شود. البته لازم است تاکید کنیم که این خبر هنوز به شکل رسمی تایید نشده است اما به شکل شایعه در جریان است. بر اساس این شایعه به غیر از رنگ های سفید، قرمز، مشکی و زرد، شاهد رنگ های بنفش و سبز نیز خواهیم بود.

انتهای پیام

دسته بندی: 

برچسب: 

افزودن دیدگاه جدید

اشتراک در خبرنامه