کد مطلب: 

226341
مایکروسافت اعلام کرده که به روز رسانی ویندوز 7 را در سال 2020 متوقف خواهد کرد، اما در عین حال برای ویندوز 10 برنامه هایی ویژه خواهد داشت که از ماه آینده اغاز خواهند شد.
از سال 2020 خبری از به روزرسانی «ویندوز7» نخواهد بود!

به گزارش سیتنا، شرکت مایکروسافت از شروع به ارسال اعلان هایی به کاربران ویندوز 7 در مورد مهلت نهایی به روزرسانی سیستم ها و ارتقا به ویندوز 10 ارسال کرد. بر اساس این پیام کاربران می توانند کامپیوتر قدیمی خود را به ویندوز 10 ارتقا داده یا یک محصول با ویندوز 10 جدید خریداری کنند.

اما بر اساس بیانیه مایکروسافت از هر کدام از مسیرهای ارتقاء که استفاده می کنید، قبل از ارتقاء باید تمام داده های خود را پشتیبان بگیرید.مایکروسافت در ژانویه 2020 به روزرسانیهای امنیتی دستگاههای مبتنی بر ویندوز 7 را متوقف کرد و اکنون نیز اطلاعیه داده که باید هر چه سریعتر کاربران سیستم خود را به ویندوز 10 ارتقاء دهند.  

مایکروسافت  در یک پست وبلاگی گفت: "از ماه آینده، اگر شما مشتری ویندوز 7 هستید، می توانید انتظار داشته باشید که یک اعلان در سیستم مبتنی بر  ویندوز 7 شما ظاهر شود. کاربران ویندوز 7 می توانند انتظار داشته باشند که اطلاعیه ها را "چندین بار در سال 2019" مشاهده کنند.

با وجود اعلان ها، کاربران ویندوز 7 هنوز تا تاریخ ژانویه 2020 به روز رسانی های امنیتی خواهند داشت. اما بعد از ژانویه 2020، کاربران ویندوز 7 در برابر آسیب پذیری های سیستم عامل ویندوز 7  مصون نخواهند بود و شرکت مایکروسافت نمی تواند تضمینی برای مقاومت در برابر یان مشکلات ارائه دهد.

اما اگر از کاربران ویندوز 7 هستید نمی توانید مایکروسافت را سرزنش کنید، زیرا این شرکت از سال 2014 در خصوص این مشکل هشدار داده است. با همه این ها کاربران ویندوز 7 می توانند اطلاعیه ها را کاملا نادیده بگیرند و حتی می توانند اعلان ها را جوری تنظیم کنند که دیده نشوند.اما برترین ایده شاید ارتقاء ویندوز به ویندوز 10 باشد.

انتهای پیام

دسته بندی: 

برچسب: 

افزودن دیدگاه جدید

اشتراک در خبرنامه