کد مطلب: 

224901
رییس پلیس فتا تهران بزرگ گفت: با توجه به اینکه سایت دیوار بستر وقوع جرائم مختلف در سراسر کشور شده، از مقامات قضایی درخواست کردیم تا این سایت مسدود شود.
درخواست پلیس فتا از دستگاه قضا برای مسدود شدن سایت دیوار

سرهنگ تورج کاظمی (رییس پلیس فتا تهران بزرگ) در گفت‌وگو با ایلنا درباره مسدود شدن سایت دیوار گفت: با توجه به اینکه این سایت بستری برای وقوع جرائم مختلف نه تنها در تهران بلکه در سراسر کشور شده است، به دستگاه قضا درخواست دادیم تا سایت دیوار بسته شود.

وی ادامه داد: تمام پرونده‌ها در خصوص سایت دیوار از طریق مراجع قضایی به پلیس ارسال شده‌است و آنها نیز در جریان کار قرار دارند.

رییس پلیس فتای تهران بزرگ تاکید کرد: تعداد زیادی پرونده در سطح کشور وجود دارد که جرائم آن در بستر سایت دیوار شکل گرفته است، از همین‌رو به صراحت از مقامات قضایی درخواست کردیم تا این سایت مسدود شود و قطعا هر نوع برخورد با سایت دیوار باید از طریق مراجع قضایی صورت بگیرد.

انتهای پیام

دسته بندی: 

برچسب: 

دیدگاه‌ها

تصویر محمدحسینی
اگر بلطف و یاری خدا و نگاه صحیح مسئولین، این اتفاق بیفتد اقتصاد و تجارت کشور نیز بهبود رشد بسیار بالایی میابد. متاسفانه بدلیل کلاهبرداریهای بیش از حدی که در سایت دیوار انجام شده و میشود، یک فضای بی اعتمادی خاصی در کشور بین مردم راه افتاده است و سالیانه صدهاهزار میلیارد تومن از هزینه و نیز وقت مردم و بیت المال، صرف شکایات و پیگیریها و.. میشود البته هیچ شکی نیست که دیوار، خود مستقیما نقشی در کلاهبرداری ندارد اما عملکرد آن و نوع خدمات دهی غلط آن باعث شده که این اپلیکیشن، جولانگاه کلاهبرداران و نیز افراد کم سواد شود ایضاً از همه رسانه ها و نیز مسئولین خواهشمندیم که دیوار را با نام وبسایت نام نبرند،و همه جا از آن به اپلکیشن دیوار نام ببرند. زیرا دیوار اگر که اپلیکیشن نبود و فقط، سایت بود و یا اپلیکینش مانند سایر اپلیکیشن ها فعالیت سایت گونه داشت، اینچنین اتفاقات تلخی نمی افتاد. اینکه دیوار، چگونه جولانگاه شیادان شده است مبحثی است ساده که با کمی نگاه به عملکرد دیوار و بررسی نظر کاربران و فعالان حوزه آی تی،میتوان به آن پی برد و این موضوع، پیچیدگی خاصی ندارد
ارسال شده توسط محمدحسینی در 17 بهمن 97 - 03:18

افزودن دیدگاه جدید

اشتراک در خبرنامه