کد مطلب: 

223791
زن سارق که در کمتر از یک دقیقه گوشی‌های تلفن همراه را می‌دزدید از سوی پلیس دستگیر شد.
اعتراف دختر 20 ساله کرجی پس از دیدن کارهای خود در دوربین های مداربسته

به گزارش رکنا، از چند هفته قبل شکایت‌های زیادی به پلیس می‌رسید مبنی بر این‌که گوشی‌های تلفن همراه شاکی‌ها در یک چشم بر هم زدن سرقت شده است. بدین ترتیب موضوع در دستور کار کارآگاهان پایگاه یکم پلیس آگاهی استان البرز قرار گرفت.

مأموران با ردیابی و مراجعه به بانک اطلاعاتی مجرمان سابقه دار و بازبینی تصاویر دوربین‌های مداربسته محل‌های سرقت زن جوانی را مشاهده کردند که در تمامی صحنه‌های سرقت حضور داشت.

مأموران در ادامه تحقیقات موفق شدند زن 20 ساله را که به یک مغازه خواربار فروشی وارد شده و قصد سرقت تلفن فروشنده را داشت شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر کنند.

در حالیکه این متهم در نخستین بازجویی‌ها منکر سرقت گوشی‌ها بود اما وقتی با مدارک مستند رو به رو شد به بیش از یکصد فقره سرقت گوشی تلفن همراه در نقاط مختلف استان البرز اعتراف کرد. وی مدعی شد به خاطر اعتیاد دست به سرقت می‌زده است.

زن شیشه‌ای گفت: با مراجعه به سوپر مارکت‌ها، رستوران‌ها و مطب‌ها در یک فرصت مناسب به شیوه کش رو زنی اقدام به سرقت گوشی می‌کردم و گوشی‌ها را به مالخری در منطقه قزل حصار با قیمت بسیار پائین می‌فروختم.

سرهنگ نادر بیگی رئیس پلیس آگاهی استان البرز در این باره گفت: تاکنون 18 مالباخته شناسایی شده وکماکان کارآگاهان دایره مبارزه با سرقت درتلاش هستند سایر مالباختگان را شناسایی کنند.

انتهای پیام

دسته بندی: 

برچسب: 

افزودن دیدگاه جدید

اشتراک در خبرنامه