کد مطلب: 

222016
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس، گفت: در تذکر کتبی به وزیر صنعت، به این موضوع اشاره شده که نارضایتی وجود دارد و مردم نسبت به این مساله که افزایش قیمت‌ها متناسب با آن مواردی که در قراردادها ذکر شده نبوده است معترض هستند. همچنین گلایه‌ی مصرف کننده‌ها و مشتریان نسبت به بدقولی برای زمان تحویل خودروها و وعده‌ای که در تحویل خودرو داده شده بود، منعکس شد.
تذکر کتبی نمایندگان مجلس به وزیر صنعت پیرامون خودروهای پیش فروش شده

سیده فاطمه حسینی، عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی ایران پژواک پیرامون وضعیت پیش فروش خودروها توسط خودروسازان و مشکلات موجود، گفت: در همین زمینه تذکر کتبی‌ای به وزیر محترم صنعت دادیم که تعدادی از نمایندگان زحمت کشیدند و امضا کردند.

وی، ادامه داد: در این تذکر کتبی به این موضوع اشاره شده که نارضایتی وجود دارد و مردم نسبت به این مساله که افزایش قیمت‌ها متناسب با آن مواردی که در قراردادها ذکر شده نبوده است معترض هستند. همچنین گلایه‌ی مصرف کننده‌ها و مشتریان نسبت به بدقولی برای زمان تحویل خودروها و وعده‌ای که در تحویل خودرو داده شده بود، منعکس شد.

حسینی، اظهار کرد: ما هر دو موضوع را در این تذکر کتبی به وزیر صنعت اعلام کردیم، کما اینکه قبل از اینکه وزیر محترم صنعت تغییر کنند هم سوالی را در رابطه با افزایش قیمت خودروها و با توجه به اینکه در آن زمان که ما سوال را مطرح کرده بودیم از ارز 4200 تومانی بهره مند بودند، مطرح شد و با توجه به جابه‌جایی وزارت خانه به آن سوال پرداخته نشد، اما مجددا تذکر کتبی را نسبت به این مساله در راستای انجام وظایف نظارتی مجلس دادیم.

انتهای پیام

http://www.iranpejvak.com

دسته بندی: 

برچسب: 

افزودن دیدگاه جدید

اشتراک در خبرنامه