کد مطلب: 

221259
به نظر می رسد به زودی فیسبوک وارد آرایش حمله خواهد شد و ضد مخالفان و دشمنانش سپر دفاعی را بلند می کند. این دقیقا محتوایی است که از جدیدترین سخنان مارک زاکربرگ برداشت می شود.
مارک زاکربرگ به زودی به دشمنانش اعلام جنگ می‌کند

به گزارش سیتنا، مارک زاکربرگ؛ مؤسس و مدیر عامل فیسبوک تصمیم دارد از این پس رفتارهایی بسیار سرسختانه تر در برابر مخالفان خود در پیش بگیرد.

مارک زاکربرگ در نشست جدید مدیران ارشد فیسبوک گفت: احتمالا به زودی رویکرد جدید ما باعث ایجاد "آشفتگی بی نظیری" در رده های بالای فیسبوک می شود.

مارک زاکربرگ تاکید کرد که از این پس تبدیل به یک مدیر اجرایی تهاجمی خواهد شد؛ زیرا این شرکت دریک  "جنگ تمام عیار" قرار دارد. مدیرعامل 34 ساله فیسبوک اعلام کرد که مدیران فیسبوک باید با سرعت رشد همگام باشند چرا که در حال حاضر به اندازه کافی با این سرعت رشد همراه نیستند و زمان برای "پیشرفت سریعتر یک گزینه کلیدی است.

فیسبوک از هفته گذشته آماج حمله  شده است. گزارشی که شریل سندبرگ و مارک زاکربرگ را درگیر یک ماجرای بی سابقه کرده است. در این گزارش اشاره شده که این دو در خصوص فعلیت های سیاسی ترول های روسی در زمان انتخابات بی توجه بوده اند. زاکربرگ و سندبرگ چندین بار این مدعا را رده کرده اند.

انتهای پیام

دسته بندی: 

برچسب: 

افزودن دیدگاه جدید

اشتراک در خبرنامه