کد مطلب: 

220218
حریم خصوصی کاربران گوگل به روزرسانی شد. یعنی از این پس مشاهده سابقه وب برای کاربران ساده تر شده و افراد کنترل بالاتری روی اطلاعات خود دارند.
به‌روزرسانی حریم خصوصی کاربران گوگل

به گزارش سیتنا، به نظر می رسد گوگل در تلاش است تا مرزهای کنترل حریم خصوصی را بیشتر از گذشته به نمایش بگذارد، بر همین اساس نیز نرم افزارهای خود را تغییر داده و پیشرفته تر کرده تا کاربران با سرعت بالاتری به بررسی جستجوهای خود بپردازند.

در واقع گوگل نرم افزار خود را تغییر داده تا شما را برای حذف تاریخچه جستجو و یافتن کنترل های حریم خصوصی مهم تر، یاری کند.

اریک میراگلیا، مدیر بخش کنترل محصولات، حفظ حریم خصوصی و حفاظت از اطلاعات کاربران گوگل در این خصوص گفت: "غول تکنولوژی ما ویژگی های  خود را به روز کرده است،بنابراین هم اکنون به شما امکان بررسی و حذف سابقه جستجو در جستجوی گوگل را می دهد."

تا پیش از این به روزرسانی شما مجبور بودید مبلغی را به حساب گوگل بپردازید تا حساب های خود را مدیریت کنید. اما اکنون می توانید آگهی هایی را که از طریق منوی تنظیمات آگهی مشاهده می کنید کنترل کنید و اطلاعاتی را که گوگل به شکل منتخب ذخیره سازی می کند انتخاب کنید.

این ویژگی ها برای نسخه های دسکتاپ و تلفن همراه وارد شده و طی هفته های آینده برنامه گوگل برای iOS واندروید به روزرسانی خواهد شد.

میراگلیا در این خصوص گفت: "سال بعد، ما این ویژگی را به نقشه های گوگل توسعه می دهیم و البته به دنبال گسترش آن در دیگر سیستم های گوگل هستیم."

در ماه سپتامبر، گوگل قول تغییرات در مرورگر کروم خود را داد. به خصوص پس از آن که با انتقاد از ذخیره کردن کوکی ها مواجه شد.

انتهای پیام

دسته بندی: 

برچسب: 

افزودن دیدگاه جدید

اشتراک در خبرنامه