کد مطلب: 

218621
گوگل بالاخره نسخه جدید ساعت‌های هوشمند خود، Wear OS 2.1 را با طراحی جدید منتشر کرد.
نسخه تازه Wear OS گوگل منتشر شد

به گزارش سیتنا، تقریبا یک ماه پیش بود که گوگل اعلام کرد جدیدترین نسخه سیستم عامل ساعت‌های هوشمند این شرکت، Wear OS 2.1 با طراحی جدید منتشر خواهد شد. حالا این شرکت بالاخره Wear OS 2.1 را برای همه کاربران خود منتشر کرده است.

نسخه اخیر منتشر شده توسط گوگل با تمام گجت‌های پوشیدنی گوگل سازگاری دارد. لیستی که گوگل برای ساعت‌های خود ارائه کرده، یک لیست بلند از ساعت‌های هوشمند ساخت کمپانی‌های مختلف است. این نسخه مشمول ساعت‌هایی می‌شود که از سیستم عامل Android Wear 2.0 بهره می‌بردند. پس آسانتر به نظر می‌رسد اگر این گوشی‌هایی را نام ببریم که به این نسخه آپدیت نمی‌شوند. این ساعت‌های هوشمند G Watch ال‌جی، Gear Live سامسونگ، اولین نسل Moto 360، سونی Smartwatch 3 و Zenwatch ایسوس هستند.

نسخه 2.1 سیستم عامل Wear OS گوگل طرز ناوبری را برای ساعت‌های هوشمند خود تغییر اده است. با کشیدن انگشت خود از بالا به پایین به تنظیمات دست خواهید یافت و با کشیدن انگشت خود از پایین به بالا، نوتیفیکیشن‌ها برای شما باز خواهند شد. کشیدن انگشت به سمت چپ صفحه نمایش ساعت کاربر را به Google Fit منتقل خواهد کرد و همین کار از چپ به راست دستیار صوتی گوگل را باز خواهد کرد. این نسخه از سیستم عامل گوگل اطلاعاتی فعال در زمینه کارت‌های Google Now، Google Feed و Google Discover دارد.

هنوز به طور کامل مشخص نیست که ارائه Wear OS 2.1 برای همه کاربران در جهان طول بکشد اما با وجود سابقه‌ای که گوگل در ارائه آپدیت‌های سیستم عامل دستگاه‌های خود دارد انتظار نمی‌رود این نسخه زود به دست همه کاربران آن برسد. اگرچه این نسخه جدید پس از مدت‌ها قرار است منتظر شود، کاربران آن باید کمی بیشتر منتظر آن بمانند تا نسخه نهایی به آن‌ها برسد.

انتهای پیام

دسته بندی: 

برچسب: 

افزودن دیدگاه جدید

اشتراک در خبرنامه