کد مطلب: 

218061
شرکت سامسونگ بزرگترین فروشگاه جهان را در خانه اپرای سابق بنگلور افتتاح کرد.فروشگاهی که با هدف شکست دیگر رقبا در هند طراحی شده است.
بزرگ‌ترین فروشگاه جهان توسط سامسونگ افتتاح شد

به گزارش سیتنا به نقل از سی نت، سامسونگ با خرید این خانه اپرای سابق  در تلاش است تا رقبایی مثل اپل  را در دومین بازار بزرگ گوشی های هوشمند جهان یعنی هند شکست دهد.

این فروشگاه در مساحتی 10058.4 متری در جنوب شهر بنگلور افتتاح شد.در حال حاضر اپل هیچ فروشگاهی با این مساحت در سراسر هند ندارد اگرچه این شرکت نمایندگی هایی متعدد در سراسر هند دارد. البته اپل فروشگاه های متعدد آنلاینی در سراسر هند دارد.

اپل تنها 1 درصد از سهم بازار گوشی های هوشمند در هند را تشکیل می دهد.گوشی چینی شیائومی، با فروش 30 درصد سهم بازار گوشی های هوشمند در هند را به خود اختصاص داده است، در حالی که سامسونگ با 23 درصد در رتبه دوم قرار دارد.

غول تکنولوژی کره جنوبی، مجموعه ای کامل از گوشی های هوشمند و دستگاه های پوشیدنی را در فروشگاه جدید خود همراه با محصولات الکترونیکی مانند تلویزیون و لوازم خانگی نمایش می دهد. افزون بر این بازدیدکنندگان می توانند تجربه VR موجود در این شرکت را امتحان کنند.

طبق گفته سامسونگ، ساختمان مذکور که برای سال ها، زمانی که هند تحت کنترل بریتانیا بود میزبان نمایشها و اپراها بود و اکنون طی یک دوره دو ساله بازسازی شد.

افزون بر این، این شرکت  در ماه جولای یکی از بزرگترین کارخانه های تلفن  را در نویدا، در حومه دهلی نو افتتاح کرد، زیرا افتتاح این شرکت روند فروش سریعتر تلفن های همراه را بهبود می بخشد.

انتهای پیام

دسته بندی: 

برچسب: 

افزودن دیدگاه جدید

اشتراک در خبرنامه