کد مطلب: 

217191
تصویر جدید منتشر شده از X23 ویوو، این گوشی را در زوایای بهتری نمایش می‌دهد.
تصویری تازه از X23 ویوو منتشر شد

به گزارش سیتنا، اولین تصاویری که از X23، گوشی جدید ویوو منتشر شده بودند، این گوشی را در زاویه‌ای نشان می‌دادند که چندان ظاهر و طراحی آن در تصاویر مشخص نبود اما به تازگی، تصاویر جدیدی از X23 منتشر شده‌اند و آن را در زوایای بهتر نشان می‌دهند.

بالای این گوشی، همانگونه که در تصاویر مشخص است، دارای یک ناچ قطره‌ای است و اگر تصاویر با فتوشاپ تغییری نکرده باشند، قرار است صفحه نمایش آن هیچ حاشیه پایینی نداشته باشد. این گوشی علاوه بر صفحه نمایش و حاشیه کم خود دارای رنگ براقی است که می‌تواند نور را بازتاب کند اما تنوع رنگ خاصی برای آن‌ها در تصاویر دیده نمی‌شود.

همانطور که دستیار صوتی Jovi اعلام کرده، X23 ویوو قرار است در تاریخ 20 آگوست (29 مرداد) معرفی شود. این گوشی دارای نمایشگر 6.4 اینچی است که اسکنر اثر انگشت گوشی زیر آن قرار گرفته است. علاوه بر حسگر اثر انگشت، دوربین جلویی این گوشی به حسگر سه بعدی تشخیص چهره مجهز شده است. پردازنده این دستگاه دارای چیپست Snapdragon 670 و رم 8 گیگابایتی است.

طراحی و مشخصات این گوشی به گونه‌ای هستند که X23 را به بسیار شبیه V11 Pro کرده‌اند. گفتنی است، V11 Pro قرار است در تاریخ 15 شهریور معرفی شود.

انتهای پیام

دسته بندی: 

برچسب: 

افزودن دیدگاه جدید

اشتراک در خبرنامه