کد مطلب: 

216539
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: استفاده از سیم کارت‌های شخصی تلفن همراه برای انجام فعالیت‌های تبلیغاتی خلاف و ممنوع است و وزارت ارتباطات برخورد با این گونه رفتار‌ها را پیگیری می‌کند.
آذری جهرمی: استفاده از سیم کارت شخصی برای تبلیغات غیرقانونی است

به گزارش سیتنا، محمد جواد آذری جهرمی  گفت: دارندگان شماره‌های شخصی تلفن همراه حق هیچگونه فعالیت تبلیغاتی با استفاده از سیم کارت‌های خود را ندارند.
 
وی تصریح کرد: این موضوع جزو مصوبات شورای عالی فضای مجازی است، اما با این حال عده‌ای تخلف کرده و از سیم کارت‌های شخصی برای ارسال پیامک‌های تبلیغاتی استفاده می‌کنند.

آذری جهرمی در خصوص ارسال پیامک‌های تبلیغاتی توسط برخی فروشندگان کالا در شبکه‌های ماهواره‌ای نیز گفت: همه پیامک‌ها از طریق مجاری رسمی ارسال می‌شود و سرشماره آن‌ها با عدد‌های هزار، دو هزار و سه هزار آغاز می‌شود.

وزیر ارتباطات خاطر نشان کرد: طبق مصوبه شورای عالی فضای مجازی، این گونه مسائل در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بازنگری می‌شود.

آذری جهرمی اظهار داشت: در این ارتباط مسئولیت صدور مجوز برای این گونه فعالیت‌ها و نظارت بر آن‌ها طبق قانون برعهده وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است.

وی گفت: در این ارتباط محتوا مهم نیست، زیرا که ما با کلیات موضوع کار داریم و حتی اگر از کانال‌های غیرمجاز مطالب مباح هم ارسال کنند، خلاف قانون است.

انتهای پیام

دسته بندی: 

برچسب: 

افزودن دیدگاه جدید

اشتراک در خبرنامه