کد مطلب: 

215627
در یک اتفاق منحصر به فرد ، یک دستگاه تلفن همراه آیفون7 پس از آن که به مدت 48 ساعت در اعماق آب اقیانوس پرتاب شد دوام آورد و همچنان روشن ماند. این موضوع به حیرت انگیز ترین خبر روز تبدیل شده است.
جان سخت ترین موبایل سال معرفی شد/ 48 ساعت مقاومت آیفون در اعماق اقیانوس

به گزارش سیتنا به نقل از دیجیتال ترندز، این موبایل عجیب و غریب از این جهت رکورد دار شد که این داستان یکی از بهترین ها در زمینه ضد آب بودن وسایل الکترونیکی است.

ماجرای مذکور توسط یک غواص تعریف شده است . او می گوید : "در زمان غواصی یک نور عجیب را در کف آب مشاهده کردم، همانطور که نزدیک می شدم متوجه شدم این نور متعلق به یک تلفن همراه است. اگرچه باورنکردنی بود که یک تلفن همراه زیر آب روشن باشد. اما شاید حیرت زده تر شوید اگر بدانید این موبایل در حال دریافت اس ام اس نیز بود".

در این حال 2 سوال جالب به وجود می آید، نخست این که این موبایل تا چه حد دوام داشته و اساسا کدام اپراتور مخابراتی موفق شده زیر آب نیز سرویس دهی داشته باشد؟

اما سومین شگفتی در مورد این موبایل این است که وقتی پیدا شده حدود ۸۰ درصد باتری نیز در خود ذخیره کرده بود.اما شاید برایتان سوال باشد این موبایل متعلق به کدام کاربر خوش شانسی بوده؟
این تلفن همراه متعلق به فردی بود که در زمان قایق سواری در رودخانه ای در انگلستان تلفن خود را در آب از دست داده است.نکته طنز آمیز ماجرا این است که موبایل مذکور از سوی بسیاری از کاربران دنیای مجازی پرطرفدار شده و این کاربران به دنبال خریدش هستند.

انتهای پیام

دسته بندی: 

برچسب: 

افزودن دیدگاه جدید

اشتراک در خبرنامه