کد مطلب: 

205054
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران گفت: 2 هزار و 500 میلیارد تومان در سال 96 و 97 در حوزه تلفن ثابت پیش بینی سرمایه گذاری شده که همه آن ها در دست اجراست.
پیش بینی سرمایه گذاری 2500 میلیارد تومان درحوزه تلفن ثابت

به گزارش سیتنا به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان از بوشهر، رسول سراییان روز پنجشنبه در بازدید از مخابرات شهرستان دیر استان بوشهر گفت : مهمترین اولویت ها و برنامه ها در دولت دوازدهم، توسعه شبکه های تلفن نسل چهارم است که در شهرهای مختلف در حال توسعه است.

وی یادآورشد: توسعه شبکه های نسل چهارم باعث افزایش کیفیت و سرعت بخشی به ارائه خدمات می شود.

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران اظهارداشت: در حوزه ارتباطات ثابت نیز توسعه زیر ساخت فیبر نوری به عنوان اولویت اصلی در نظر گرفته شده است تا مردم از برکات آن بهره ببرند.

وی در رابطه با تعرفه جدید اینترنت گفت: تعرفه جدید اینترنت شب گذشته اعلام شده و از فردا شب مردم می توانند با مراجعه با پرتال های شرکت مخابرات ایران تعرفه های جدید اینترنت خریداری کنند.
دکتر سراییان افزود: در چهارسال گذشته ١١ هزار میلیارد تومان درحوزه تلفن همراه تری جی و فور جی سرمایه گذاری شده است و درحوزه تلفن ثابت نیز در سال ٩۶ و ٩٧ مبلغ 2500میلیارد تومان پیش بینی سرمایه گذاری شده که همه آنهادر حال اجراست.

بهبود آنتن دهی تلفن های همراه در روستاها

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران گفت: توسعه زیرساخت‌های مخابراتی در روستاها در اولویت است که در این راستا آنتن‌دهی تلفن همراه در روستاها تقویت می‌شود.

دکتر  سراییان همچنین  در نشست بررسی مشکلات مخابراتی شهرستان‌های جنوبی استان بوشهر با بیان اینکه ایجاد شبکه فیبرنوری از اولویت برنامه‌های شرکت مخابرات است اظهار داشت: استان بوشهر نسبت به دیگر استان‌ها در عرصه شبکه فیبرنوری پیشتاز است که آمادگی لازم برای سرویس‌های جدید مخابراتی فراهم کرده است.

وی با تاکید بر رفع مشکلات تلفن ثابت در روستاها بیان کرد: با توسعه زیرساخت‌های مخابراتی که از عسلویه تا دیر بررسی شد مشکلات تلفن همراه روستاهای استان بوشهر برطرف می‌شود.

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران گفت: توسعه زیرساخت‌های مخابراتی در روستاها در اولویت است که در این راستا آنتن‌دهی تلفن همراه در روستاها تقویت می‌شود.

دکتر سراییان  با بیان اینکه شبکه فیبرنوری در استان بوشهر زمینه رفع بسیاری از مشکلات را فراهم کرده است تاکید کرد: با بررسی‌های انجام شده سرعت اینترنت در استان بوشهر مطلوب است و نقاط ضعف این عرصه که نشان از مطالبات مردم است برطرف می‌شود.

وی، با اشاره به تامین اعتبارات برای ایجاد زیرساخت‌های مخابراتی در شهرها و روستاها تصریح کرد: در این عرصه اعتبارات در دو بخش تعریف شده که بخشی در اختیار دولت است و بخشی هم شرکت مخابرات تامین می‌کند.

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران تاکید کرد: امید می‌رود  با تخصیص اعتبارات لازم و حل مشکلات و تامین مطالبات مردم، در سفر بعدی شاهد رفع مشکلات مخابراتی این شهرستان‌ها باشیم.

دکتر سراییان  درسفر یک روزه خود به استان بوشهر از عسلویه، کنگان، جم و دیر دیدن کرد و در جریان کارهای انجام گرفته مخابرات قرار گرفت.

انتهای پیام

دسته بندی: 

برچسب: 

افزودن دیدگاه جدید

اشتراک در خبرنامه