کد مطلب: 

203155
شب گذشته اپل از ساعت هوشمند جدید خود رونمایی کرد که دارای قابلیت‌های سلولار است. این دستگاه دارای یک سیم کارت و صفحه نمایشی است که به عنوان یک آنتن عمل می‌کند.
ساعت هوشمند اپل با قابلیت سلولار رونمایی شد

به گزارش سیتنا به نقل از انگجت، شب گذشته اپل علاوه بر رونمایی از سه موبایل و تلویزیون جدید خود از جدیدترین ساعت هوشمندش نیز رونمایی کرد.

این ساعت ۳۹۹ دلاری مجهز به قابلیت‌های سلولار است. سری ۳ اپل واچ مانند نمونه‌های قبلی به کاربران خود اجازه برقراری تماس مستقیم را می‌دهد. اما در این نسخه برقراری تماس به وسیله یک سیم کارت یکپارچه و صفحه نمایش (که به آنتن تبدیل می‌شود) انجام می‌شود. بنابراین لازم نیست برای این کار ساعت نزدیک موبایل باشد.

علاوه بر آن ساعت هوشمند جدید دارای قابلیت‌های مختلف برای ورزش، پردازشگر دو هسته‌ای سریع‌تر و باتری با عمر ۱۸ ساعت است. با توجه به ویژگی‌های گفته شده این دستگاه قدرتمندترین ساعت هوشمند اپل به حساب می‌آید.

جالب آنکه نمایشگر ساعت به عنوان  آنتنی برای دریافت و انتقال سیگنال‌های 4G LTE و UMTS عمل می‌کند. همچنین اندازه سیم کارتی که در دستگاه تعبیه شده، یک صدم ابعاد نمونه‌های معمول است. به همین دلیل ساعت ساختار و ظاهر کوچک‌تری و ظریف‌تری دارد.

سری ۳ اپل واچ مانند نمونه‌های قبلی ساعت در دو اندازه ۳۸ و ۴۲ میلی متر عرضه می‌شود.

همچنین اپلیکیشن موسیقی اپل واچ نیز تغییر یافته و با ارائه OS4 در سال جاری کاربران این ساعت هوشمند می‌توانند بیش از ۴۰ میلیون آهنگ را به وسیله آن گوش کنند.

ساعت هوشمند مذکور را می توان به دستگاه‌های بدنسازی در باشگاه‌ها متصل کرد. علاوه برآن دارای یک مربی هوشمند و ضد آب است.

انتهای پیام

دسته بندی: 

برچسب: 

 

افزودن دیدگاه جدید

اشتراک در خبرنامه