کد مطلب: 

192994
امروز و با توجه اینکه شبکه های اجتماعی طرفداری زیادی در بین مردم پیدا کرده اند و روابط مجازی بیشتر از قبل مهم شده است طبیعتا سوال ها بسیاری نظیر چه کسانی عکس و پروفایل تلگرام ، ایسنتاگرام ، واتساپ ، فیس بوک و.. را چک می کنند برای افراد ایجاد میشود که گاها در پاسخ آنها اپ و سرویس هایی ناشناخته و غیر معتبری معرفی می شود.
چه کسانی عکس پروفایل تلگرام ما را چک می کنند؟

به گزارش سیتنا، "بازدیدکنندگان پروفایل تلگرام یا چه کسانی پروفایل تلگرام من را چک می کنند!" این سوال ها و عبارت را امروزه بسیار در اینترنت و سایت های زرد می بینم، اما هکرها از بی توجهی و گاها اطلاعات کم کاربران سوء استفاده کرده و دست به کلاهبرداری و سرقت اکانت شما می زنند.

به دلیل علاقه نشان دادن کاربران نسبت به این مساله، کلاهبرداری های زیادی برای فروش ابزارها یا تکنیک های هک تلگرام از سوی برخی فرصت طلبان صورت گرفته که به دلیل عدم آگاهی کاربران گاها با استقبال صورت گرفته است.

از آنجایی که تلگرام بیشتر نقش یک مسنجر را دارد تا یک شبکه اجتماعی، از این رو حریم خصوصی خاصی نیز برای آن از طرف شرکت تلگرام در نظر گرفته شده است به همین دلیل تا زمانی که خود شرکت مبدا اعلام نکند که چنین امکانی را برای کاربران قرار داده است نباید تبلیغات هیچ گونه ابزار و یا تبلیغات مخرب برای هک تلگرام را باور کنید.

انتهای پیام

دسته بندی: 

برچسب: 

افزودن دیدگاه جدید

اشتراک در خبرنامه