کد مطلب: 

179148
مهلت ۲۰ متقاضی پروانه ارتباطات ثابت (FCP) جهت رفع موانع قانونی، امروز به پایان رسید.

به گزارش سیتنا به نقل از خبرگزاری تسنیم، سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی دهه دوم تیر ماه خبر از نتایج اولیه بررسی تقاضاهای دریافت پروانه ارتباطات ثابت (FCP) داد و گفت: بررسی اولیه 26 تقاضای دریافت شده تا 24 خرداد ماه سال جاری برای صدور پروانه FCP (ارتباطات ثابت) در کمیته‌های رگولاتوری به پایان رسید.

در آن اطلاعیه آمده بود 10 متقاضی شرایط 7 مصوبه شماره 2 جلسه 206 کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات را ندارند و لذا حائز شرایط صدور پروانه نیستند. این شرکت‌ها تا پایان وقت اداری 7 مرداد (امروز) مهلت دارند در صورت لزوم با ذکر دلایل و مستندات درخواست تجدیدنظر کنند.

همچنین 10 متقاضی شرایط ماده 7 مصوبه شماره 2 جلسه 206 کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات را دارند ولی مطابق ماده 8-1 مصوبه مذکور دارای سهامداری مشترک با دیگر متقاضیان واجد شرایط ماده 7 هستند، تا پایان وقت اداری 7 مرداد مهلت دارند با انصراف یکی از متقاضیان یا ادغام با هم، در صورت رفع این مشکل به شرط حفظ شرایط ماده 7 مصوبه شماره 2 جلسه 206 کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات، با ارسال مدارک و مستندات، مراحل صدور پروانه را پیگیری کنند. از این تعداد 3 متقاضی طبق بند 8-2 سهامداری مشترک با دیگر دارندگان پروانه با خدمات موضوع پروانه را دارند که در صورت رفع مشکل بند 8-1 موافقت اصولی 6 ماهه دریافت خواهند کرد.

بنابراین امروز مهلت 20 متقاضی پروانه ارتباطات ثابت (FCP) جهت رفع موانع قانونی، طبق اطلاعیه رگولاتوری به اتمام رسید.

انتهای پیام

دسته بندی: 

برچسب: 

افزودن دیدگاه جدید

اشتراک در خبرنامه