You are missing some Flash content that should appear here! Perhaps your browser cannot display it, or maybe it did not initialize correctly.

You are missing some Flash content that should appear here! Perhaps your browser cannot display it, or maybe it did not initialize correctly.

You are missing some Flash content that should appear here! Perhaps your browser cannot display it, or maybe it did not initialize correctly.

نظرخواهی

طی هفته‎های اخیر و با راه‎اندازی رومینگ ملی، پوشش شبکه مشترکان رایتل بهبود یافته است؟:

قیمت سیم کارت رایتل


نام محصول

پیش شماره

قیمت (ریال)
سیم کارت دائمی 0920 1,200,000
سیم کارت اعتباری 0921 200,000
سیم کارت دیتا 0921 200,000

You are missing some Flash content that should appear here! Perhaps your browser cannot display it, or maybe it did not initialize correctly.

You are missing some Flash content that should appear here! Perhaps your browser cannot display it, or maybe it did not initialize correctly.

You are missing some Flash content that should appear here! Perhaps your browser cannot display it, or maybe it did not initialize correctly.

جدیدترین توضیحات دختر جوان شاکی پرونده‎ی مجری مشهور

You are missing some Flash content that should appear here! Perhaps your browser cannot display it, or maybe it did not initialize correctly.

چاپچاپارسال به دوستانارسال به دوستان

دختر جوان شاکی پرونده مجری تلویزیون ابراز امیدواری کرد که با توجه به مدارک و مستندات قانونی که در اختیار محاکم قضایی گذاشته است، دادگاه ها و محاکم قضایی بدون در نظر گرفتن معروفیت متهم و همچون یک فرد عادی به این پرونده رسیدگی کنند.

 

به گزارش سیتنا، وی در تماس با خبرنگار عصر خبر، در رابطه با  اخبار منتشر شده توسط یک خبرگزاری که در اوایل ابان ماه از زبان این دختر جوان منتشر شده بود ، که تنها به مدت چند دقیقه بر روی سایت بوده و بعد از خروجی این خبرگزاری پاک شده بود و در همین فاصله زمانی کم بسیاری رسانه ها از این خبر استفاده کرده بودند، اظهار داشت: من تا به الان با هیچکدام از خبرگزاری ها مصاحبه ای انجام نداده ام و تا قبل از معلوم شدن رای دادگاه هم با هیچ خبرگزاری و یا روزنامه و سایتی مصاحبه نخواهم کرد و مدارک و مستندات خود را تنها در اختیار محاکم قضایی قرار داده ام و این خبرگزاری تنها از اسم من برای نشر این خبر استفاده کرده است.

وی افزود: پرونده شکایت من از این مجری صدا و سیما در دادگاه کیفری استان همچنان مفتوح است و ما منتظر تشکیل دادگاه محاکمه و صدور حکم دادگاه هستیم و من از شکایت خود صرف نظر نکرده و نخواهم کرد تا به صورت قانونی به این پرونده رسیدگی شود.

وی در آخر ابراز امیدواری کرد که با توجه به مدارک و مستندات قانونی که در اختیار محاکم قضایی گذاشته است، دادگاه ها و محاکم قضایی قطعا بدون در نظر گرفتن معروفیت متهم و همچون یک فرد عادی به این پرونده رسیدگی بکنند.

وی همچنین ابراز داشت، در راهروهای دادگاه کیفری استانی و مقابل شعب دادگاه خبرنگاران متعددی حضور دارند که بر اثر برداشت ها و بعضا شنیده های خود مبادرت به انتشار اخبار به صدق و یا کذب می کنند که از این خبرنگاران درخواست دارد تا معلوم شدن نتیجه کامل دادگاه از مبادرت به انتشار چنین اخباری به خصوص از زبان این دختر جوان خودداری بکنند تا خدای نکرده از طرق قانونی برای جلوگیری از این انتشارات اقدام نشود.

انتهای پیام

آشنایی بنده با آقای جمشیدی در

آشنایی بنده با آقای جمشیدی در حد تماشای برنامه های ایشان است و از این جهت از ایشان شناخت کافی ندارم که نظر بدهم که ایشان چه جور شخصیه . اما یه ایده دارم . برنامه های ایشان را مقایسه کنید با برنامه های دیگه هم سنخ . مثلا با برنامه هایی که سحر 1392 پخش شد . همش داشتن مداحی نشون میدادن و یا یکی رو آورده بودن که چه چه بزنه . (البته غیر از کانال 3 که مستقیم نبود و کلا شکلش فرق میکرد )
نه اینکه بد باشد ، بلکه خوب بود اما این برنامه ها کجا و برنامه های آقای جمشیدی که فقط میگشت یه بهونه پیدا کنه و اسم یه عالمو ببره یا با یه عالم تماس بگیره . اینکه کسی به این فکر بیفته که تا آنجا که میشه از علما استفاده کنه که برنامه پر بار باشه فکر کوچکی نیست .
صاحب این فکر باید آدم متفکری باشد
باید بفکر این باشد که مردم از این برنامه یه چیزی یاد بگیرن
باید بفکر این باشد که مردم را بسمت عالم ببرد تا مردم عالم شوند .
هرچند بنده از آقای جمشیدی شناختی بیشتر از مجری ندارم و نمیتوان درباره کسی اینگونه نظر داد اما بعنوان سنگی در تاریکی این سوال برایم مطرح شد که آیا میشود آدمی که برنامه اش سرشار از علم و عالم بود چنین خلافی بکند . وقتی رمضان امسال جای خالی برنامه ایشان را دیدم ( نمیدانستم چرا ایشان نیست) کانال کانال میکردم که یک برنامه خوب پیدا کنم فهمیدم چقدر برنامه ایشان مفید بوده . وقتی میدیم شبکه یک ، یکساعت قبل از سحر که همه خوابن سخنرانی نشان میدهد و بقیه اش چیز دیگر است فهمیدم ارزش برنامه آقای جمشیدی را .
ما نیاز به مجری های با سواد و پر مطالعه داریم . بنظرم وزارت اطلاعات یه بررسی پرونده آقای جمشیدی را بکند و چنانچه ایشان گناهکار نبوده بگردد دنبال سرنخ یک تشکیلات ضد فرهنگی.

آخه کرم از خود درخته

عزیزان نه خودتان را خسته کنید و نه مردم را قضاوت.
یکی از این دو نفر رضایت داده که اون یکی هم بعله.
آخه یه دختر سالم و پدر ومادر دار با یه مردغریبه تو کیش تنهایی چه غلطی میکرد که آن بدبخت هم هوس بازی کنه و.....
بعدش هم تو خانم... به این آقا و امثالهم اجازه رابطه ندی اینطوری نمیشه دیگه بابا!!!بس کنید این دعوا زرگری را.

فرزاد جمشیدی

بابا خودتونو کشتین خوب یه کلمه تو گوگل اسمشو سرچ کنید زده فرزاد جمشیدی حالا راحت شدید دیگه هی نپرسید اسمش چیه؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

تهمت

در یک کلمه اگر کسی یا کسانی که باعث و بانی ممنوع التصویر شدن فرزاد جمشیدی شده اند وبهش تهمت زده اند به به تنها کس عالم بشریت آقا حضرت ابوالفضل میسپارم چون من بیشتر از 5 سال با برنامه سحری ایشان سحری گرفتم واگر فیلم این قضیه را هم ببینم باورنمیکنم

MOHAMMAD

دوستای خوبم من سعی میکنم با تحقیق بهتون بگم من نامه ایشون رو کامل خوندم.
همینطور اضحارات خبرنگار خانم رو
به این نتیجه رسیدم که اگه آقای جمشیدی صد ملیون سفته از این خانم داشته باشه میتونه گناهکار باشه.من ایشون رو خیلی قبول دارم کلا آدم پری هستن.خدا میدونه چی شده

دروغه!!!!دروغ...

دروغه!!!!دروغ...

خدایا واقعا دیگه به کی میشه

خدایا واقعا دیگه به کی میشه اعتماد کرد.الهم عجل لولیک الفرج

واقعادیگه میشه دیگه به کی

واقعادیگه میشه دیگه به کی اعتماد کرد اون که دم ار خداو پیغمبر می زد

چطور درمورد ابروی مسلمان

چطور درمورد ابروی مسلمان اینطور قضاوت می کنید .چرا درکشور ما درمورد افراد بازیگرو سرشناس اینطور زود قضاوت میشود آن از ابوالفضل پور عرب. چهره اش بارها نشان دادند قضاوت های گوناگون آن از عسل بدیعی که خداوند رحمتش کن اوین از آقای جمشیدی. وقتی خبر را درست نمیدانم معلومه نیست درست یا غلط..وای بر ما چگونه با ابروی انسانها بازی میکنیم.هرسایت خبرنگار برای آن که سایت یا خبرش خواننده زیادی داشته باشد به هر خبری مشایعت پراکندی دست میزنه. متاسفم شاید این مورد برای شما پیش بیاید .

قضاوت عجولانه

مسخرس
تا همه چیز رو مطمئن نشدین قضاوت نکنین

رعنااااااااااا

واقعا ادم نمیدونه تواین زمونه به کی اعتماد کنه خیلی متاسفم براخودمون خیلی بدم میاد از اینهمه ریا....

ارتباطات هم چیز خوبیه ها

ببین چقدر راحت دست شیطون داره رو میشه

بیشتر از این ها رو در آینده بسیار بسیار نزدیک می شنویم

فضای خوبی برای همچین آدمایی فراهم شده اما داره دست همه رو میشه

چي ميگه؟

آقا بالخره كيه اين مجري؟

استفاده از مذهب و شهرت در

استفاده از مذهب و شهرت در راستای رسیدن به اهداف پلید
اگر راست می گفت که شلاق نمی خورد
مردک عوضی

بجای اینکه از گناه دیگران

بجای اینکه از گناه دیگران بترسیم از گناه خودمان بترسیم مثلا غیبت کردن مگر گناهش کمتر از .... که در طول شبانه روز اکثرا به آن مبتلا هستیم،چنانچه این موضوع صحت هم داشته باشد با مطرح کردنش در جامعه قبح چنین گناهانی از بین می رودو عده ای هم گستاخ شده و به خود اجازه اینکارها را می دهند تازه مگر این آقا کیست؟ امام معصومه؟! پیغمبره؟! و ...اگه گناه کرده خودش میدونه و خدای خودش پس بدانیم شیطان هر لحظه در کمین است بخصوص نسبت به بندگان خوب خدا مراقب باشید.فریبا

چرا به اسم این مجری اشاره

چرا به اسم این مجری اشاره نمکنید تا حداقل مجریان پاک وصادق دیگر مورد سوء ضن قرار نگیرند

khl

ای کیو خودت تو سایتها باس بری دنبالش

نام مجری : ف ج

آی کیو الان مدتهاست همون مجری مذهبی روزهای ماه رمضان که قبل از سحر برنامه اجرا میکرد سر زبونها افتاده هنوز تو نفهمیدی؟

آيكيو

تو خيلي ... آيكيو پايين هستي كه بي مورد داري به كسي تهمت ميزني و در ذهن ديگران شائبه ايجاد ميكني ...

این خانم حقش همین بود

بنظر من حق این خانم بیشتر از اینهاست. نوش جونش. کسی که گول ظاهر و مکنت و مال و شهرت کسی رو بخوره سزاش بیشتر از اینهاست.
چشمش کور دندش نرم چرا بدون تحقیق فوری باهاش رابطه برقرار کرد؟ حقشه. اصلا حق شکایت نداره. اونم از این موضوع میخواسته سودی ببره وگرنه غلط کرده باهاش ارتباط برقرار کرده. اونم بدون عذر شرعی

سلام

در جامعه دینی این قبیل رفتارها قباحت دارد

جزییات بیشتر از دستگیری مجری سرشناس

جزییات بیشتر از دستگیری مجری سرشناس
همه چیز از کیش شروع شد

به بهانه برگزاری همایشی در کیش مرا با خود همراه کرد اما وقتی به آنجا رسیدیم متوجه شدم که خبری از ه
مایش نیست. او یک سوئیت اختصاصی اجاره و مرا خواهرزاده خود معرفی کرده بود. در آنجا بود که برای اولین بار با من ارتباط برقرار کرد.
یکی از مجریان صداوسیما به اتهام ارتباط نامشروع با دختری جوان تحت تحقیقات قضایی قرار گرفته است.
ماجرا از این قرار است که دختر جوانی با اعلام شکایت از این مجری معروف مدعی شد: سال ۸۸ این مجری تلویزیون در حالی که هر دو در حج بودیم به من ابراز علاقه کرد و گفت به خاطر مشکلاتی که با همسرش دارد، در شرف طلاق است و از من خواست بعد از طلاق با او ازدواج کنم. پیش از اینکه به حج مشرف شویم هم به بهانه‌ مسائل کاری با من در تماس بود.
اجاره سوئیت اختصاصی در کیش
وی با بیان اینکه من هم بدم نمی‌آمد با این فرد ازدواج کنم ادامه داد: بعد از اینکه از حج برگشتیم، به بهانه برگزاری همایشی در کیش مرا با خود همراه کرد اما وقتی به آنجا رسیدیم متوجه شدم که خبری از همایش نیست. او یک سوئیت اختصاصی اجاره و مرا خواهرزاده خود معرفی کرده بود. در آنجا بود که برای اولین بار با من ارتباط برقرار کرد.
تلاش برای اخذ وام ۱۰۰ میلیونی با ضمانت شاکی
دختر جوان با بیان اینکه این مجری تلویزیون به او پیشنهاد ازدواج داده بود گفت: بعد از آن هم، به بهانه‌های مختلف مرا به حدود ۷ شهر دیگر مانند مشهد، اصفهان و شیراز برد و با من ارتباط داشت.
وی گفت: مدتی بعد که به او گفتم پس کی با من ازدواج می‌کنی، مدعی شد به خاطر مشکلات مالی این کار به تعویق افتاده و از من خواست ضمانت او را برای دریافت وام یک صد میلیون تومانی بپذیرم که من هم قبول کردم اما در جریان اخذ وام بودیم که متوجه شدم موضوع اختلاف خانوادگی و اقدام برای جدایی از همسرش دروغ است.
انصراف از شکایت با وساطت مسئولان صداوسیما/شکایت مجدد به دلیل تهدید متهم
دختر جوان گفت: اسفندماه سال ۸۸ از این فرد شکایت کردم و در همان زمان متوجه شدم که گویا با زن دیگری هم ارتباط دارد. برخی از مسئولان تلویزیون میانجیگری کردند و من از شکایت خودم منصرف شدم. اما مدتی است که مرا تهدید می‌کند که سفته‌هایی که از من در اختیار دارد را به اجرا می‌گدارد.
ممنوع‌التصویر شدن مجری با شکایت دختر جوان
وی با بیان اینکه با اعلام شکایت مجدد من، این فرد ممنوع‌التصویر شده است گفت: تمام مستندات از جمله پرینت مکالمات، پیامک‌ها، اسامی هتل‌هایی که رفتیم را به مسئولان قضایی ارائه کردم و منتظر هستم تا به این پرونده رسیدگی شود.
یک منبع آگاه در این زمینه به خبرنگار فارس گفت: متهم پرونده تا این لحظه منکر اتهامات خود شده و شاکی هم ادعایی مبنی بر اینکه آزارواذیت با اکراه و عنف بوده، نداشته است.

فرزاد جمشيدي» يکي از مجريان تواناي تلويزيون است که از سال 84 اجراي برنامه سحرگاهي «ماه خدا» را بر عهده دارد، او ليسانس حقوق و دکتراي علوم قرآني دارد

ll

اين ادم معروف و مجري سرشناس همون مجري برنامه مذهبي ... نيستش

ظهار داشت: من تا به الان با

ظهار داشت: من تا به الان با هیچکدام از خبرگزاری ها مصاحبه ای انجام نداده ام و تا قبل از معلوم شدن رای دادگاه هم با هیچ خبرگزاری و یا روزنامه و سایتی مصاحبه نخواهم کرد---- پس شما این خبر رو از خودتون درآوردین؟ طرف که میگه با هیچکی مصاحبه نکرده!!!!!

عقل جلبک هم داشتی کافی بود

خوب دختره همش پاش تو دادگاهه....بنظرت باید خودش مصاحبه کنه تا امثال منو تو بفهمیم؟ مردم که حرفاشو میشنون نمیتونن بگن. دادگاه وکارمنداش نمیتونن لو بدن؟؟؟؟؟؟؟ جقد مردم ایران کند ذهن و خنگن

آیا واقعاً این یک خبره؟ دختر

آیا واقعاً این یک خبره؟ دختر جوانی ! مجری مشهور! در استانی!

دختر جوان شاکی پرونده‎ی مجری مشهور

باارزوی قضاوت عادلانه محاکم قضایی جمهوری اسلامی

چقدر واضح بود خبرتون !!!

چقدر واضح بود خبرتون !!! واقعا فهميدم جرم چي بود و چه اتفاقي افتاده بود!!! شما كه اجازه ندارين بنويسيد چرا تيتر مي زنيد؟!!!!!!

ب.ب

چرا نام این مجری مشهور را اعلام نمی کنید تا همه ملت او را بشناسند و گول هرف های این مجری ها را که در رسانه ها ظاهر می شند و دو از انسانیت و نوع دوستی می زنند و عدالت و رعایت حقوق مردم را می کنند. اصلا چرا باید این گونه افراد را در ستخدام صدا و سیما درآورند؟ شاید یا خوش قیانه هستند و یا اینکه پولدارند؟ و یا اینکه از طریق آشنا ها و فامیل هایشان در صدا و سیما بکارگرفته می شوند که این دسته از افراد کم نیستند.

مگه شما اون مجری را می

مگه شما اون مجری را می شناسید؟

ارسال نظر جدید

Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.