کد مطلب: 

249617
با برکناری احمد سعادتمند از مدیرعاملی استقلال، حالا فرهاد مجیدی اصلی ترین گزینه هیئت مدیره برای مربیگری این تیم در لیگ بیستم است.
سعادتمند رفت هیئت مدیره دست به کار شد

به گزارش خبرورزشی، احمد سعادتمند طی اقدام قابل پیش‌بینی هیئت مدیره از سمت مدیرعاملی استقلال برکنار شد و حالا همانگونه که چندی پیش طی گزارشی در خبرورزشی به آن پرداخته بودیم  فرهاد مجیدی مهمترین گزینه سرمربیگری استقلال در فصل پیش روست.

پس از عیان شدن اختلافات بین مجیدی و مدیریت باشگاه، سرمربی وقت استقلال اعلام کرد با مدیریت سعادتمند نمی تواند کار کند و تلویحاً اعلام نمود که در صورت جدایی سعادتمند به همکاری‌اش با استقلال ادامه خواهد داد.

پس از ناکامی استقلال در فینال جام حذفی و جدایی فرهاد مجیدی، هیئت مدیره استقلال به رغم مخالفت با اقدامات عجیب سعادتمند این فرصت را به او داد تا ادعاهایش در خصوص مذاکره با استراماچونی را به عمل تبدیل کند و از آنجایی که مسابقات لیگ قهرمانان آسیا در پیش بود سکوت پیشه کرد تا تکلیف مذاکرات سعادتمند روشن شود که البته در نهایت به سرانجام نرسید تا هیئت مدیره دست به کار شود و قید همکاری با سعادتمند را بزند.

البته سعادتمند که بارها خبر برکناری خود را تکذیب کرده بود خیلی تلاش کرد به بهانه مذاکره با الکس نوری در سمت خود باقی بماند اما در نهایت با تصمیم هیئت مدیره استقلال رسماً از مسند مدیرعاملی استقلال کنار گذاشته شد.

حال که سعادتمند از کار برکنار شده خود فرهاد راغب به بازگشت است ضمن آنکه همه گزینه‌های داخلی هدایت استقلال در لیگ آینده تیم دارند و با این تفاسیر بازگشت مجیدی محمتمل ترین گزینه است.

هیئت مدیره استقلال قصد دارد پس از انتخاب سرپرست موقت برای مدیرعاملی استقلال در اولین اقدام مذاکره برای بازگشت مجیدی را آغاز کند.

انتهای پیام

دسته بندی: 

برچسب: 

افزودن دیدگاه جدید

اشتراک در خبرنامه