کد مطلب: 

249369
پیشکسوت پرسپولیس به خبرورزشی گفت: کنفدراسیون فوتبال آسیا هیچ وقت تیم‌های عربی را رها نمی‌کند که فوتبال ایران را بچسبد. این یک موضوع قدیمی است و اشکال تا حدودی هم از خودمان است.
خودمان به شیخ سلمان بحرینی رأی دادیم!

به گزارش خبرورزشی، مرتضی فنونی زاده مدافع اسبق پرسپولیس معتقد است فکر کردن بیش از اندازه به بخشیده شدن مهدی بن‌عطیه ممکن است در دیدار بعدی برابر الشارجه به تیم محبوبش آسیب بزند. این پیشکسوت خوش‌صحبت پرسپولیس حرف‌های جالب‌تری هم داشت که در ادامه می‌خوانید.

نظرتان در خصوص بازی پرسپولیس با الدحیل چیست؟
به هر حال اتفاقاتی قبل از بازی رخ داد که تمرکز پرسپولیس را به هم زد. من هم قبول دارم کارت قرمز مهدی بن‌عطیه نباید پاک می‌شد، اما حالا چه باید کرد؟

واقعاً چه باید کرد؟!
بازی با الدحیل تمام شد و باید آن را فراموش کرد. الان فقط و فقط باید به بازی الشارجه امارات فکر کرد.

اما اگر مهدی بن‌عطیه بخشیده نمی‌شد چه بسا پرسپولیس با تمرکز و قدرت بیشتری بازی می‌کرد؟
این اتفاقات در آسیا طبیعی است. کنفدراسیون فوتبال آسیا هیچ وقت تیم‌های عربی را رها نمی‌کند که فوتبال ایران را بچسبد. این یک موضوع قدیمی است و اشکال تا حدودی هم از خودمان است.

چرا؟
شما از دوستان و مسئولان سابق و فعلی فدراسیون بپرسید در انتخابات ریاست AFC به چه کسی رأی دادند؟

فکر می‌کنیم شیخ سلمان بحرینی!
بله، وقتی خودمان به شیخ سلمان بحرینی رأی می‌دهیم همین می‌شود دیگر! اگر اشتباه نکنم آقایان مسئول وقت فدراسیون فوتبال با افتخار هم این موضوع را اعلام می‌کردند که به این بحرینی رأی داده‌اند. کسی که اسم خلیج فارس را از مصاحبه مربی پرسپولیس خارج می‌کند یا اینکه ۲ ساعت مانده به بازی با الدحیل کارت قرمز مهدی بن‌عطیه را می‌بخشد!

به نظر شما حرکت شجاع خلیل زاده اشتباه نبود؟
شجاع یکی از مدافعان پرقدرت و متعصب پرسپولیس است. من یکی سبک بازی او را خیلی دوست دارم، اما فکر می‌کنم بازی در سمت چپ خط دفاعی یک مقدار او را به هم ریخته بود. شجاع در دو بازی گذشته به عنوان مدافع وسط در تیم منتخب هفته آسیا قرار گرفته بود. درست است؟

بله، اما پس از مصدومیت سعید آقایی، پرسپولیس دفاع چپ نداشت و شجاع بالاجبار در سمت چپ خط دفاعی بازی کرد؟‌
می‌دانم ولی به هر حال شجاع یک دفاع میانی است. بازی در دفاع وسط با بازی به عنوان مدافع چپ خیلی فرق می‌کند.

عملکرد تازه‌وارد‌ها را چطور دیدید؟
در این بازی با الدحیل خیلی خوب نبودند. البته باید به نفرات جدید برای هماهنگی بیشتر زمان داد و ان‌شا‌ءا... همه بچه‌ها با یک پیروزی شیرین برابر الشارجه جبران مافات خواهند کرد.

انتهای پیام

دسته بندی: 

برچسب: 

افزودن دیدگاه جدید

اشتراک در خبرنامه