کد مطلب: 

249173
رسیدگی به این پرونده با شکایت زن جوانی به نام سحر آغاز شد. وی به ماموران پلیس گفت: چند روز قبل پسر هشت ساله ام را به مدرسه رساندم و در راه بازگشت سوار پراید یک مرد جوان شدم که گمان می کردم مسافر کش است. او در میان راه سر صحبت را باز کرد و گفت مجرد است.
تجاوز به زن جوان تهرانی در جاده جاجرود

به گزارش رکنا، زن جوان ادامه داد: هنوز مسافت زیادی را طی نکرده بودیم که او تغییر مسیر داد و در خیابانی خلوت بدون توجه به التماس هایم مرا در ماشین آزار داد. من از ترس آبرویم نمی خواستم شکایت کنم اما بعد از چند روز تصمیم گرفتم ماجرا را به پلیس بگویم.

با این شکایت ماموران پلیس به ردیابی مرد شیطان‌صفت پرداختند و از طریق شماره پلاکی که سحر در اختیار مأموران قرار داده بود بهرام 30 ساله را ردیابی و بازداشت کردند.

وی مدعی شد زن جوان را آزار نداده و سحر با میل خودش سوار ماشین وی شده است. در این میان سحر ادعای جدیدی را مطرح کرد و گفت: بهرام وی را ربوده است.

این زن در تشریح شکایت جدیدش گفت: بعد از اینکه سوار ماشین بهرام شدم او سر صحبت را باز کرد و از من خواست تا برای تفریح به جاجرود برویم. من مخالفت کردم اما او مرا ربود و به زور به جاجرود برد و آنجا مرا آزار داد. من از ترس آبرویم این ماجرا را در شکایت اول نگفته بودم اما حالا به خاطر آدم ربایی و آزار و اذیت از او شکایت دارم.

به این ترتیب بهرام که با قرار وثیقه آزاد بود در شعبه ۱۱ دادگاه کیفری یک استان تهران پای میز محاکمه ایستاد اما جرمش را نپذیرفت.

وی به قضات گفت: من اتهام آدم ربایی و آزار و اذیت زن جوان را قبول ندارم. او با میل خودش سوار ماشینم شد و سر صحبت را باز کرد و گفت از همسرش جدا شده و همراه پسر هشت ساله اش زندگی می کند. او خودش پیشنهاد داد تا برای تفریح به جاجرود برویم و من آنجا با میل خودش با او رابطه برقرار کردم. اما نمی دانم چرا بعد از چند روز از من شکایت کرد.

با پایان اظهارات این متهم سحر برخاست و وی را دروغگو خواند و برایش اشد مجازات خواست.

در پایان جلسه قضات وارد شور شدند تا رای صادر کنند.

انتهای پیام

دسته بندی: 

برچسب: 

افزودن دیدگاه جدید

اشتراک در خبرنامه